şükela:  tümü | bugün
 • trt türk'te hafta içi her gün saat 10 ve 18'de olmak üzere günde iki defa yayınlanan, dünyada olup biten gelişmeleri aktaran başarılı program. saat 10'da buket güler, saat 18'de ise ayşe süberker sunmaktadır.
  http://www.youtube.com/trtdunyagundemi
 • gelmiş geçmiş en iyi haber yapan, en tarafsız, en kaliteli, gereksiz şeylerle insanı boğmayan, program süresini salak salak haberler girerek doldurmayan, magazin barındırmayan yegane program.

  helal olsun diyorum. türkiyenin yarısı bu programı izlese millet akıllanır ve hızla kalkınırız. adam gidip kim kimi niye öldürmüş diye araştırtıp polislerin bilmesi gereken adli vaka ayrıntılarını değil sadece geçmişteki gerçekleri, günümüzdeki olması muhtemel şeyleri ve gelecekle ilgili ortaya çıkabilecek şeyleri konu edilen haber programı. denk geldikçe izliyorum. tavsiye de ederim.

  kanal: trt avaz
  saatler: sabah 10:00 akşam üzeri 18:00.

  buket güler ve ayşe süberkere selamlar.
 • 2017 itibariyle yayın hayatına veda eden harika haber programı.
  televizyonda gereksiz o kadar yapım varken bu programın bitmesi beni çok üzdü. tamam her gün takip edemiyorduk ama biliyorduk ki birileri yaptıkları yayının hakkını verip gerçekten haber yapıyor. umarım kuzey haber ajansı ve bu ekip daha kaliteli yapımlarla aramıza döner. buna gerçekten çok ihtiyacımız var.