şükela:  tümü | bugün
  • trt türk'te hafta içi her gün saat 10 ve 18'de olmak üzere günde iki defa yayınlanan, dünyada olup biten gelişmeleri aktaran başarılı program. saat 10'da buket güler, saat 18'de ise ayşe süberker sunmaktadır.
    http://www.youtube.com/trtdunyagundemi
  • gelmiş geçmiş en iyi haber yapan, en tarafsız, en kaliteli, gereksiz şeylerle insanı boğmayan, program süresini salak salak haberler girerek doldurmayan, magazin barındırmayan yegane program.

helal olsun diyorum. türkiyenin yarısı bu programı izlese millet akıllanır ve hızla kalkınırız. adam gidip kim kimi niye öldürmüş diye araştırtıp polislerin bilmesi gereken adli vaka ayrıntılarını değil sadece geçmişteki gerçekleri, günümüzdeki olması muhtemel şeyleri ve gelecekle ilgili ortaya çıkabilecek şeyleri konu edilen haber programı. denk geldikçe izliyorum. tavsiye de ederim.

kanal: trt avaz
    saatler: sabah 10:00 akşam üzeri 18:00.

buket güler ve ayşe süberkere selamlar.
  • sabah 10 (maalesef onu pek izleyemiyorum) ve akşam saat 6'da trt avaz'ı açtıran dış politika programıdır. trt dünya gündeminin, türk televizyonlarındaki en kaliteli ve en üst düzey bilgi içeren haber programı olduğu kanaatindeyim.

hem objektif, hem detay veren hem de kaliteli bir dış politika programıdır.