• ahahahah, nasıl da uzuyor g.tüm g.tüm yengeç gibi.
  • kendi ülkesinde penguen belgeseli izleten, başka yere de provakasyon için giden bir yayın kuruluşunun kovulmasıdır.

edit: çocuk sykp'liymiş.
  • trt’yi kovaladılarsa atv’ye ne yaparlar kestiremiyorum

haber linki
  • bu adamı 4-5 dakika izledim bugün. nasıl zevke geliyor anlatırken bir görseniz. maske falan da takmış. gezi'de penguen belgeseli izleten tayfa üşüşmüş anlayacağınız.

ayrıca sarı yelekli arkadaş göte göt demek fiilinin en başarılı örneğini sergilemiştir. helal olsun.
  • hoşuma giden tepki.

yavşağa bak lan. sanki kendi ülkesi güllük gülistanlıkmış gibi eylemlere katılan insanlar tutuklanmıyormuş gazeteciler müebbet hapis cezası almıyorlarmış ve ülkede ekonomik kriz yokmuş gibi bir de gidip oraları haber yapıyorlar.

komedi filmi gibi.
  • "bakın arkadaşlar, trt! kendi ülkelerinden hiçbir eylemi vermeyen, ezilenlere yapılan hiçbir zulmü göstermeyen, işçi ölümlerini haber yapmayan trt, burada fransa'yı haber yapıyor"
    yalan mı lan??
  • sözlükteki bazı tiplemelere göre muhalif görüş bildiren ya pkk lı ya fetöcü. millet artık görüş bildirirken alta edit: pkk lı değilim, fetöcü değilim falan yazmaya başladı. demek ki işlerini hakkını vererek yapıyor bu tipler.

tanım: trt çalışanından ziyade trt’ye gösterilen haklı tepkidir. burada insanlar görüş bildirmeye korkarken iktidarın propaganda kanalı olmuş bir kurumun samimiyeti tartışmaya açıktır.
  • bu ülkede çok şükür herkesi yaftalamak için bi terör örgütü var, olmayaydi napcaktiniz. herkes her örgüte mensup sayenizde! lan manyak mısınız siz!
    biri trt'yi sevmiyor eleştiriyor diye nasıl anında pkklı oldu nasıl hemen fetöcü yapıtınız terör örgütü dedektörü müsünüz
    bu aşırı gerizekalılığıniz beni çok yoruyor sizi yormuyor mu ağır gelmiyor mu bu kadar salak olmak ya bi anlatsanıza
    dicem onu da anlatamaz
    yalnız yengeç yengeç kaçma benzetmesi de güldürdü *
  • yok söyleyen pkk'lı yok eşek siken vs.
    lan biriniz de çıkın hayır efendim benim vergilerim ile haber yapma zorunluluğu olan (o çok övündüğünüz devlet) televizyonu..
    soma faciası.
    afyon da ölen asker çocuklar,
    tekmelenen madenci yakını.
    çocuklarını ısıtımadığı için intihar eden anne,
    leş yuvası (cemaat ) diyorlar tecavüz edilen çocuklar, diri diri yanan kızlar.
    yüzbinlerce çocuk gelin,
    çorlu tren katliamı..
    başı kesilen, yakılan askerler..
    biraz daha kafa yorsam binlerce pislik sayarım.
    o kadar hain, kansız, vatan düşmanısınız ki bir gün bu mızrak sana dönmezse çocuklarına dönecek bunun bile farkında değilsin.
    o kadar omurilik yoksunu bir o kadar asalaksın ki bu cennet vatanı üç beş hırsız, kadayıf bıyıklıya peşkeş çektin..
    tekrar söylüyorum bu mızrak birgün sana dönecek..
    çünkü klavyende kan, haram, mazlumun ahı ve annelerin göz yaşı, çocukların haykırışları var..
    en kötüsü binlerce yıllık devlet geleneği olan bir miiletin vatan hainlerine nasıl cezalar kesmiş unutmuşssun..
    günü yaşa ve yalamaya devam et ...
hesabın var mı? giriş yap