şükela:  tümü | bugün
 • trt2'nin tematik haber kanalına dönüştükten sonraki adı. 24 saat, her saat başı canlı haberlerin yayınlanacakmış.
 • başlangıcı başarılı olmuş haber kanalı. devamı da başlangıcı gibi olur inşallah. merakla izleyeceğiz.
 • trt2'nin laciverti.
 • yandaş olmayan kurum kuruluş ve şahısların hakkında çıkabilecek olan, olumsuz her türlü habere on kanal 24 gücünde saldırarak, sayın trt müdürümüzün deyimiyle büyük "bir habercilik başarısı" sergileyeceğinden emin olduğum, ayrıca üstlenmiş oldukları misyon gereği yandaş kanallardan transfer ettikleri o becerikli çalışanlarıyla beraber öne çıkan bir kaç yandaş gazeteci yada akademisyenin konuk olarak katıldığı ve uzun uzun tartışıldığı programlarla bizlere selam edeceğinden şüphe duymadığım, lakin bazı haberlerden de bihaber olacağından şüphe duyduğum, alternatif bir diğer adıyla da yandaş haber olarak isimlendirebileceğim yayın hayatına dün itibariyle başlamış olan trt' nin yeni haber kanalı.

  (bkz: deniz feneri derneği davası)
  (bkz: erzincan ismailağa cemaat soruşturması)

  20 yılı aşkın süredir yayın yapan ve bu süre içersinde yaptığı kültür ve sanat içerikli programlarıyla beğenimizi kazanmış trt 2 gibi güzide bir tv kanalını da yok ettikleri için burdan değerli trt yönetimini takdir ediyor, kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.ve hazır hızınızı almışken trt 1 kanalının da adını değiştirip
  trt dizi yapıverin olsun bitsin gayrı diyorum.

  (bkz: durmak yok yola devam)
 • kapalıçarşıdaki tuvalet problemini, programa konuk davet edip uzunca inceleyen yeni haber kanalı. konuk, bu işi çok büyüttünüz deyince de "reklamın iyisi kötüsü olmaz" denerek gönül alınmaktadır. yalnız gece yarısından sonra böyle haber yaparlarsa derim ki; burnun boktan kurtulmaz.

  herhangi bir özel kanal yapsa hiç umursamam ama benim verdiğim vergilerle bu tür işler yapılırsa, hakkımı helal etmem arkadaş.
 • hocaefendiden ne zamandır haber alamıyorduk. inşallah bu açlığımızı 24 ssat giderecektir bu kanal. allah başındakilerden razı olsun. allah eksiklerini göstermesin. allah kamu yayıncılığının ne olduğunu bbc'lere örnek göstersin. allah bunları ne biliyorsa öyle yapsın ya rabbi...
 • şansı olmayan kanal. ahali haberciliğin ne olduğunu öğrendi. borazan dinlemek isteyen mp3 ten dinliyor.

  (bkz: üç kuruşluk iş için beş kuruş masraf etmek)
 • tüm ulusal haber kanallarının chp genel kurultayına yoğun ilgi gösterdiği şu dakikalarda ankara üniversitesi gençlik konserini yayınlıyor. tabii haber değeri yüksek bir gösteri bu.
 • (bkz: #19115153)