şükela:  tümü | bugün soru sor
  • imran garda'ya dev bir helal dedirtmiştir. objektif olarak çok doğru soruları net sormuştur. bir türk soramazdı bunları. net. pasaportun gücü.
  • şimdi bana küfürler edilecek o yüzden filistinlilerin mücadelesini desteklediğimi ve haklı bulduğumu önden belirteyim.

fakat büyükelçinin söyledikleri de kendi açısından haklıdır. "bir anlaşma yapıp sınır belirledik , sınırı geçen uyarılır hala devam ederse de vurulur." diyor. filistinliler madem uymayacaklar neden işi kağıda döküp bu yamyamlarla anlaşma imzalıyor. nereden tutarsan elinde kalır, saçma sapan işler.
  • yamansın be imran...
  • silahsız teröristler ne zaman sivil oldu diye merak ettiğim ayar
  • israil’in politikasını zerre kadar desteklemedim, desteklemem de. fakat başlığa bakınca, büyükelçi kekelemiş ya da cevap verememiş gibi düşünmüştüm. oysa ki büyükelçi gayet güzel toparlamış ve israil’in uluslararası olarak savunduğu politikasını, önceden planlanmış cümlelerle aktarmış.
  • adsasdasfsdfsdf bir laf vardır klavuzu hırsız olanın burnu boktan kurtulmaz

berkin elvan'ın ölüm emrini veren hırsız osursa esir aldığı devlet kurumu sıçar

daha bir sürü güzel atasözümüz var.

bu arada bizden aldığın vergiler haram zıkkım olsun hırsız.
  • gazeteciler erdoğan'a da ingiltere'de amerika'da almanya'da da yüzüne aynı şeyleri söylüyor . erdoğan'da sırıtıyor bin tane abuk subuk yalan konuşuyor :)))) tabi içten içe avarelle kızmış joe gibi kıpkırmızı olup şapkasının üzerinde tepiniyor çaktırmıyor.

yurt dışında soru soranlar yine kısmen bağımsız.

aklınca erdoğan kuklalarıyla intikam almaya çaışmış. kuklasıda devlet vergileriyle fifnase edilen sözde devlet kurumu. esir almış, kendi görüş ve çıkarlarına göre kullanıyor.
  • ahahahah aslan erdoğanın medya askerliğini yapıyor yersen.

ulan bağımsız medya olsan anlından öperdim ama aynı sert eleştirileri erdoğa'na niye yapamıyorsun?

ehonimi çoğ eyi ondan mı?