şükela:  tümü | bugün
 • trt'nin 1 ekim 2008'de yayına başlaması düşünülen çocuk kanalından sonra bir de spor kanalı kurma fikriyle ortaya çıkmış olan olası trt kanalı. hatta bu kanalın kurulması "trt, süper lig maçlarının naklen yayın ihalesine girecek" iddiasını da güçlendirmiş oluyor. kim bilir, belki de ntv spor'a rakip olurlar. gelişmeleri bekleyip göreceğiz.

  http://www.sporx.com/…type=1&kategori=134&go=117882
 • sadece arşivindeki efsane maçları verse bile hastası olunacak kanal.
 • elindeki arşivi ve teknik olanaklarını iyi kullandığı takdirde rakip tanımayacak kanaldır kanımca,
  hele bir de insanların spor gibi zaman zaman fanatikleşebildiği mevzulara herkesin trt nin tarafsızlığına peşinen inanacak olması da,
  kendilerine ayrı bir rayting unsuru olacaktır, en iyi niyetli yaklaşımla.
  bir de spor diğer kanallarının reklam alamam, ilgi çekmez kaygısıyla nisbeten az ilgi gören spor dallarına ilgi göstermesi umudumuz vardır elbet.
 • her spor dalı için sonuna "stüdyosu" eklenmiş program isimleriyle beni yine hayattan bezdirecek kanal olacaktır. futbol stüdyosu, basketbol stüdyosu, su topu stüdyosu, curling stüdyosu... sonu yok bu işin. televizyon kanalından çok bloklara bölünmüş sanayi sitesi tadı yakalanacaktır.
 • trt'nin yeni spor kanalı olacakmış. başınada televizyonculuğa torino yıllarında adım atan hakan şükür'ü getireceklermiş. bir ülke olarak gerçekten bu kanala ihtiyacımız varmıydı bilmiyorum ama trt gibi bir devlet televizyonunun ki bu kurumun gelirleri halkın cebinden çıkan vergilerle karşılanıyorken özel kanallarla sidik yarışına girmesini hiç anlayamıyorum. ama amaç, devletin kendi kurumlarına sığdıramadığı cemaatçilere yeni iş kapıları yaratması ya, işte o zaman başka.

  (bkz: akp)
  (bkz: bülent arınç)
  (bkz: fethullah gülen)
  (bkz: hakan şükür)

  http://www.medyaline.com/…er_detay.asp?haberid=3988
 • yayın akışının büyük bölümünü üç gün önce sona eren şampiyonaların tekrarlarının oluşturmasından kıllandığım kanal.
 • ispanya basketbol ligi *, bundesliga, formula 1 ve trt spor arşiviyle gayet izlenilesi bir kanal olur. bünyesine bir avrupa ligi * katılımıyla ntvsporla yarışır.
 • trt yonetiminin, trt 3'u guncelle$tirmeleri, daha da iyile$tirmesi gerekirken yeni bir kanal acmalari belki ele$tirilebilir ama bu ele$tiriyi yaparken "halkin vergileri" tagini kullanmamanizi rica ediyorum. zira trt para kazanmak icin degil, kendisine ayrilan butceyi en iyi $ekliyle harcamakla yukumludur.
  yani ne bileyim salak salak pembe dizilere, bilmem ne agasi, bilmem ne altinda, bilmem ne yelleri gibi yapimlara servet harcadiklarini gormektense boyle bir kanali tercih ederdim. ben de vergi veriyorum ve eski $ampiyonalari, futbol maclarini, atletizmi, curling musabakalarini, ki$ olimpiyatlarini, kirilan efsane rekorlari, guncel spor haberlerini, uzun lig ozetlerini ve analizlerini gormek istiyorum.
  ama kanal yonetimi iyi olmali, hangi saate ne izlenir, hangi aylarda $ampiyonalar var, atletizm golden league'den ne haber falan hepsini aktarmalilar. kanal tutarsa zaten reklamlarla kendini cevirecektir.
 • açılışının hemen ertesinde hıncal uluç tarafından topa tutulacak kanaldır.
 • kanalın müdürü sanırım hakan şükür olacak. genel yayın koordinatörü ersin küçükbarak, spor müdürü ise yalçın çetin. ekip fazla değişmeyecek. ömer üründül falan sevabına çalışan kimseler zaten. bünyesinde buz pateninden buz hokeyine, basketbol, formula 1, bundesliga ve inşallah süper lig, su topu, taekvando, judo, bisiklet, okçuluk ve badminton gibi bir sürü sporun yayınını yapacak.