• odunları indiriyordur. yersen..
  • illuminati türkiye şubesinin çocuklarımız üzerinde kurduğu oyundur. *

(bkz: trt genel müdürü'nün homofobik açıklaması)
  • bu ne lan! başını sonu da izledim. o görüntünün konuyla alakası da yok. bariz kepazeliktir. skandaldır. acilen sorumluları cezalandırılmalıdır.
  • (bkz: oha diyorum)
  • olm siz nasıl bir manyaksınız lan? sen git dandik bir çizgifilmin bir bölümünde geçen 5 saniyelik bir mevzunun farkına var. valla ülkede çok cevherler var da harcanıyor amk. olm bunun farkına varabilen uzaya da çıkar imkan olsa. çizgifilmdeki ahlaksızlık bir yana böyle bir dikkate sahip bir birey benim daha çok dikkatimi çekti. helal.

edit: yağmur efekti kaldırılınca çizimin yalın hali bu şekildeymiş

sanırım rüzgar efektinin kurbanı oldu o sahne. yine de ikircikli bir sahne. bu kadar tepki almışken 3 -5 saniyelik bir kısım kesilebilir. bilinçli ve kasti yapılan bir şey değil gördüğüm kadarıyla. bunda cezalık bir durum yok sadece düzeltmelik bir durum var ve bir çok kişi bu çizgifilmin yararlı olduğunu söylüyor ben izlemesem de. takipçisi olup yorum yapanlara da kulak asılmalı. türk çizgifilmleri desteklenmeli, şayet bir gün warner bros kadar kaliteli olacaksa ve bütçeleri artabilecekse. suçu yokken bir firmanın yada bir bireyin itham altında bırakılması hiç hoş olmadı. beni üzdü.
  • çizgi filmin senaristi olayları realist bir şekilde anlatmak istemiş. bence başarılı.
  • harbiden şu durumda o firmanın bi tarafından kan alıp bırakın çizgi film i çizgi çekmesine bile izin verilmemesi lazım
  • trt'nin vergilerimiz ile nasıl coştuğunu gösteren ve alınan paralar boşa gitmesin diye araya ekstra senaryolar ekleyen güzide kuruluşu sonuna kadar lanetliyorum.

allah'ım belalarınızı versin. şeref yoksunu ecnebi bozuntusu. sekiz on yaşında on binlerce çocuk izliyor bunu.

ayıp günah yazık.

haram zehir zıkkım olsun. hiç hak etmediğiniz o trt paylarını böyle pis işlerinizde kullandınız ya.

daha ne diyeyim
  • herkes alay etmeye gelmiş ama konu şaka kaldıracak gibi değil. sahnenin itham edilenle alakası yoktur.
  • fetöcülerin hala devlet kadrolarında olduğunu gösteren skandal.
hesabın var mı? giriş yap