şükela:  tümü | bugün
  • gezizekalılar yine g.t oldu.

genç bir kızın hayalleri,idealleri, umutları ile dalga geçen soysuzlar, neredesiniz?

başörtülü olduğu için finale kalmıştır diyerek ön yargılarını ağzından sıçan köpekler, neredesiniz?

okumadan dinlemeden sırf farklı görüşte diye hakaret eden yaratıklar hangi deliktesiniz?

neredesiniz, neredesiniz; lağamınızdaki inlerinizde bitlerinizi mi yiyorsunuz?

her zamanki gibi adiliğiniz alçaklığınız iki gün bile dayanamadı, rezilliğiniz yine ortaya çıktı. hoşaf projesi dediğiniz proje gayet bilimsel, ergonomik ve teknik bir proje.

hoşaf "pastörize edilmeden" bozulmadan nasıl taşınır marketlerde nasıl satılır, günlük olarak nasıl tüketilebilir konusunda çalışmış kız. yani sizin bok çukurunuzda hiç aklınıza gelmeyecek insanlığa yararlı fikirler.

--- spoiler ---

tam 10 yıldır ekranlarda olan bilim değil girişimcilik yarışması 'bir fikrin mi var'ın kazananı hız ayarlı yol kasisi projesiyle adnan ve uğur kal kardeşlerdir. gıda mühendisi olan kübra ağca ise hoşaf üretim projesiyle finale hoşafı bulduğunu iddia ederek değil, pastörize etmeden raf ömrünü uzatma ve lojistik gibi sorulara araştırma geliştirme yaparak aynı ayran gibi hızlı tüketim ürünü olarak satışa çıkma fikriyle yükselmiş - sonra da elenmiştir."
    --- spoiler ---

http://odatv.com/…jesi-tartismasi-0808171200_m.html

trt'nin hoşaf konusundaki açıklaması.(tanımı buraya yazayım da ok trol sürüsü tanım yok diye moderasyona şikâyet etsin. bu kadar uzun yazıyı okuyamazlar nasıl olsa gerizekalılar.)
  • azerbaycan'da hosaf butun magazalarda satılan şişelenmiş bir içecektir, ayva, vişne,erik, kayısı, seftali, karısık türünde bulmanız mümkündür, kız bunlara calısmıs denen seylerin hepsi zaten yapılmış ve tıkır tıkır işliyor, tekerleği yeniden bulmaya calısan adamla dalga gecmek sevaptır.

kirazlısının resmi.
    https://turkish.alibaba.com/…-1-lt-50035563246.html
  • bunu zaten eski insanlar (şu an yaşlı olanlar) yapıyorlardı ve evlerine gittiğimizde bize ikram ederlerdi ismi de (bkz: tükenmez) dir
    ayrıca içinde tahminimce %1'in üzerinde alkol vardır malt bira misali. hani kafayı kapattin kardeş ama allahın yaptığı alkollü içecekle 1. oldun diyebiliriz
  • "pastörize etmeden raf ömrünü uzatma ve lojistik"
    hoşaf nasıl yapılır: meyveler kaynatılır ve sonra soğutularak içmeye hazır hale gelir ve bu "kaynatma ve ardından soğutma" işlemine pastörizasyon denir. eğer bu işlemi yapmamışsa zaten o hoşaf değildir.
    lojistik dediğiniz şey şişelere koyup marketlere ulaştırmaktan ibarettir.
    neyi geliştirdiği anlaşılmayan olaydır.
  • kiminin götünden alkol oranı ölçebildiğini, kimininse alelade bir kaynatıp soğutma işlemini pastörizasyon zannettiğini gördüğümüz dezenformasyon amaçlı bir kampanya.

az bilenden korkmak gerekiyor cidden.
  • ve bu projenin alzaimer çipinden daha iyi olduğunu düşünüp millete havlayan şerefsizlerin savunmaya geçtiği konudur. alzaimer bir rahatsızlıktır insan sağlığı için kutsal bir meseledir. hoşaf ise çok da fifidir. ayrıca anlatıldığı gibi pastorizasyon olayı falan zaten bilinen konu ise ışıklı ekmeklik kadar farazi bir boka yaramayacak bir konudur. aynı zihniyet daha sonra ya bu müslümanlar neden bu kadar zulüm görüyor diye hayıflanırken sen alzaimer çipi yerine hoşaf geliştirir ondanda anlamaz eşşekciler tarafından iffet gibi ..... sonra bu yahudiler bizi niye düdüklüyor....
  • başlık altında koskoca lojistik adımlarını "şişeye koyup marketlere ulaştırmaktan ibarettir" diyerek özetleyen adamların eleştirdiği bir gıda mühendisi var.

kızı da yarışmayı da bilmem etmem. konu hala bana komik geliyor. ama bütün dünyanın ürünlerini en güvenli, en hızlı ve en ucuz şekilde ilgili yerlere göndermek için milyarlarca dolar ar-ge yaptığı lojistik alanını "şişelere koyup marketlere ulaştırmaktan ibaret" diye küçümseyen adamların başkalarını eleştirmeye hakkı yok.

"kimya dediğin nedir ki amuğakoym? iki farklı renkteki sıvıyı birbirine gatıyong, sağa farhlı bişeyler vereyo!"
  • (bkz: lağam)
  • on numara projeye bok atanları yerin dibine sokmuştur.
    ben de seneye soğuk çay projesi ile katılacağım. çay nasıl yapılır ve nasıl soğutulur kısımları projemin ana ayakları olacak.

belki kutu kola gibi soğuk çay satılır tutarsa.

edit : destek mesajlarınız teşekkürler.
    ne çok arayan, isteyen varmış.
    @cigiltepe'nin de tavsiyesi ile meyve de eklemeye karar verdim.
    (bkz: organik meyveli soğuk çay)
    tabi ki çay da organik olacak.
    çalışmalara başlıyorum hemen.
  • bu "nick bulmam lazim" ak troll'un onde gideni.
    onu gectim, her sikim hiyar diyene tuzla kosan da sizlersiniz.

saka maka got olmussunuz gencler.
    ama hala delilercesine hosafi mobilize etmeye calisan bir kardesimizi boyle olumune savunmalarina kopuyorum amk. klsajl;kajsl;rjqwe

hosaf lan, hosaf!