şükela:  tümü | bugün
 • başlık tam anlatmak istediğimi anlatamıyor gibi sanırım açıklamaya çalışayım.

  an itibariyle mesela beşiktaş-napoli maçı oynanıyor. tamam saati falan çakma ama taş gibi şampiyonlar ligi maçı. ama açar açmaz uefa maçı izliyormuşum gibi oldum. artık spikerlere sirayet etmiş memur zihniyeti ft. mesai bitse de gitsek olayı mı yoksa kalitesiz yayın mıdır bilemem. keza uefa maçı açsan inter-toto maçı sanarsın. inter-toto ruhu trt sayesinde yaşatılıyor lan!

  adamlar geçen daçka'nın euroleague maçını yayınladı, gayet de çekişmeli bir maç olmasına rağmen eurocup maçı gibi geldi. dünya kupası maçını avrupa şampiyonası, avrupa şampiyonası maçını grup eleme maçı, wimbledon'u amerika açık, roland garros'u veliefendi, diamond league'i bronz lig falan yapıyor bu adamlar. nasıl bir filtre kullanıyorlarsa artık.

  şike yaptığımız söylenilen senenin ardından maçlarımızı trt yayınlasa yeter ceza olurmuş aslında amk. gerçi bir tek adamlar ptt 1.lig'i ne yapıp edip şampiyonlar ligi keyfinde izletiyorlar.
 • şifreli kanallardan yontulmaya alıştığımızı gösteren bir durumdur aynı zamanda...

  trt'nin spor yayınları sağlamdır her zaman. olimpiyat olsun, dünya kupası ve avrupa kupası olsun daima sağlam işler çıkarmıştır.

  lakin bugünkü napoli-bjk maçındaki spiker seçimi böyle düşünmemize yol açtı sanırım. onlarca sağlam spikeri olan trt'nin böyle bi vasat spikeri maça vermesi çok talihsiz olmuş.
 • lütfen trt1'i açın ve an itibariyle oynanan maçın şampiyonlar ligi maçı olduğunu söyleyin. berbat yahu.