şükela:  tümü | bugün
 • dün gece oynanan kızılyıldız - daçka maçıyla başlayan ve şu saatlerde zalgiris-pana maçıyla doruklara ulaşan rezalettir. spiker maçta en fazla sayı atan adama 8 puanla maçta en skorer oyucu diyor yaw üstüme başımı parçalıyorum ekran başında yemin ediyorum. dün daçka maçında adrien moerman'a abartmıyorum ( mor men ) dedi bu spiker. blok'a smaç dedi ya ben daha bişey söylemiyorum ismi cüneyt kıran'mış lütfen başka spor dallarına kaydırılsın kendisi.

  trt sadece basketbol maçları için ismail şenol'u ya da murat kosova'yı transfer etmesi şart. bu spiker 1980'de kalmış. spikerlik dışında bu adamın basketbol izlediğine inanmıyorum.

  bu rezalet'in en az 1 yıl sürme olasılığıda cabası. az çok demeyelim rezalete destek verelim sevgili basketbol severler. dün daçkanın 1 sayıdan geri gelip maçı kazanmasının heyecanını yaşayamadım yemin ediyorum bu spiker yüzünden.

  edit; sinirden euroleague yazacağıma yanlış yazmışım düzeltilsin lütfen.
 • nikos pappas 3'lük atıyor pana farkı 6'ya çıkardı adam zalgiris farkı 6'ya çıkardı diyor ya:)))

  http://hackspc.com/…010/11/blue-screen-of-death.jpg
 • trtspor'da yönetici varsa bu maçı izlemiyor mu ya ciddi ciddi bir dram bu.
 • dünkü galatasaray - cska moskova maçında "cimbom gol gol gol" diye bağıran taraftarlar vardı. dolayısıyla böyle taraftara, böyle spiker.

  başka ülkede olsa veya konu karşıyaka, anadolu efes üzerinden gerçekleşse 10 üzerinden 10 diyebileceğim bir rezaletti. sallayın gitsin. bu taraftara pardon seyirciye çok bile.
 • liyakat esası üzerinden terfi ve atama yapılan trt için çok alışılmış dışında bir meseledir.