65 entry daha
  • ingiltere'de bbc'yi, almanya'da ard'yi, fransa'da france 24'ü, italya'da rai'yi vs. satacağım diyemezsin, dedirtmezler zaten aklı başında siyasilerin içinde diyen de olmaz...meral hanımın sanırım dili sürçtü, başka bir niyetle söylemek istediklerini anlatayım derken bir hata yaptı...her devletin doğru ve tarafsız haber veren bir devlet kanalı vardır, olmalıdır...
  • üretim yapan fabrikaları satmaktansa halkın tamamının cebinden zorla para alınan trt nin satılması daha iyidir. en azından faydasını görmüyoruz, zararı dokunmasın.

(bkz: trt elini cebimden çek)
  • bir tane devlet mali kalmis onuda satmayin. yayin politikasini degistirin en onemlisi siyaseti koymayin hatta haber hic olmasin. bbc ornegini alsalar yeter.
  • trt siyaset ve torpilden arındırılsın yeter. bunlar giderilirse türkiye'nin en saygın kurumu olur.
  • orda olsaydım ''yürü be meral kim tutar seni' diye bagırmaktan alamazdım kendimi
  • satmak çözüm değil. adil bir medya oluşturmasıdır beklentim .
    bir çok konunun medenice tartışıldığı programların olduğu bir televizyon kanalı olmalı.
  • satcağım demesinin sebebi sanırım devlet kanalı olarak görevini yeterince iyi yapamıyor olması yahut yanlış yaıpor olmasıdır. ancak anladığım kadarıyla kendilerinde her yanlış olanı sat kurtul mantığı vardır. bize satıp kurtulacak değil onarak tamir edecek tasviye edip iyileştirecek ama muhafaza edecek birileri lazımdır. bu sebep ile kendisi oy vermeyeceğim kişidir
  • başlığı ilk gördüğümde "olur mu öyle şey?" demiştim. ama şampiyonlar ligi finalini izleyince nasıl yandaş çöplüğüne döndüğünü bir kez daha gördüm.

bence hiç de fena olmayam fikir. o kadar vergi ödememize rağmen bir maçı doğru dürüst izleyemiyoruz. zaten kendi adıma başka da izlenecek bir şey yoktu.
  • özelleştirmeler devam mı edecek diye düşünmedim değil, satmak yerine daha farklı çözümler bulunabilir bence. vergiyi kaldırın, yayınlarıda devlet kanalına yakışır şekilde düzenleyin yeter.
  • atsan atılmaz, satsan satılmaz bir kurum trt. satsan kime satacan, yine yandaşına satacan. içerik olarak tarihi diziler, kuran okuma programları yerine bilim ile ilgili yayınlara, belgesellere ağırlık verilse de izleyecek birşeyler bulsak.
25 entry daha
hesabın var mı? giriş yap