şükela:  tümü | bugün
  • merhabalar size yukarı yönlü fiyat hareketleri olacağını düşündüğüm, market cap ve total supply'ı çok düşük bir coinden bahsetmek istiyorum. true flip blok zinciri teknolojisini kullanan bir piyango oyunu. bugün bildiğimiz piyangodan tek ve en önemli farkı blok zincirini kullanması. bu ve bunun gibi sitelerde güvenilir olması en temel gereksinim olduğundan, blok zincirini kullanması bunu devletlerin elindeki piyangolardan bile daha güvenilir kılıyor. ayrıca elinizde tuttuğunuz true flip tokenları ile size kâr payı da dağıtıyor. fiyatı bugün 4-5 dolar seviyesinde gidip geliyor. hâlâ çok ucuz olduğunu düşünüyorum. bildiğiniz gibi geçen haftalarda da gvt incelemesi yapmıştım (bu arada gvt alanları kutlarım 5 dolardan 2 haftada 50 dolarları gördü.) gvt incelemem , market cap ve total supply kısmında birbirlerine çok benziyen iki coin. kulvarları farklı ama boğa piyasasında bu tarz coinler her zaman yükselir kaanatindeyim. aynı zamanda projesi gerçekleşmiş ve binlerce üyesi olan bir sistemden bahsediyoruz.

dilerseniz benim referansım ile kucoin sitesine üye olarak true flip alabilirsiniz.

kucoin
  • 28 milyon market cap ve toplam coin sayısının 9 milyon olmasından dolayı. yürürse dehşet yürür dedirten, küçük bir miktar da olsa yatırım yapılası coin.

an itibariyle 0.00031717 btc ve 4.62 $