şükela:  tümü | bugün
 • buram buram prim kokutmuştur. "zeki müren de bizi görecek mi?" minvalinde bir suç duyurusu.

  ilgili avukata (!) şu soruyu yöneltmek istiyorum: size hukuk fakültesinde "diplomatik ilişkiler hakkında viyana sözleşmesi"nden hiç bahsetmediler mi? bilmiyorsan diplomatik yargı bağışıklığını ve yabancı bir devlet başkanının türkiye'de yargılanıp yargılanamayacağını bir araştırsaydın keşke.

  (bkz: hukuk fakültesi barajının 190 bin yapılması) gibi durumlar sayesinde bu minvalde avukatları çok duyacağız gibi.

  kaynak: https://www.sozcu.com.tr/…ten-suc-duyurusu-2556270/
 • suç duyurusundan sonra trump'ı yaka paça içeri almışlar, sonrasında da denetimli serbestlik vermişler. her hafta karakola gidip imza verecekmiş.

  kesin bilgi yayalım.
 • tanriyi dava edecem ben de onca ulke varken danimarka, hollanda, norvec, amerika olabilecekken neden turkiye'de dunyaya gelmisim. benim sucum neydi arkadas. gencligimi yediler bunlar
 • sikimsonik eğitim kaynaklı olmayan, sikimsonik bir sıradanlık, reklamcılık, primcilik gibi bayağı ve cahilce birtakım olumsuz kaynaklı özellikleri olan davranış biçimi.

  avukat her kimse eğer planladığı tam olarak şu ;

  - aga bir tanıdık avukat var mı yaaag ? tapu da davalık işim var.
  + olmaz mı lan ? aha felanca yerdeki avukat varya , goca ameriga basganina dava açmış adam, bu işi mi halledemeyecek aq ?

  halledemeyecek lan , halledemeyecek. zihniyetini siktimin oportünisti hepinizi kekliyor işte, halledemeyecek.
 • tramp'a şu an beyaz saray içinde kaçacak delik aratan avukattır. (bkz: helal)*
 • gördün mü sen kötüyü :) makak maymunlarından 3-5 iq fazlası var marifetlere bak sen! kendini aşmış valla bravo! televizyona da çıkarırlar yakında seni diğerlerinin arasına karışırsın artık. yazık oldu bize, devre devrana bak canına yanayım.