şükela:  tümü | bugün soru sor
  • buram buram prim kokutmuştur. "zeki müren de bizi görecek mi?" minvalinde bir suç duyurusu.

ilgili avukata (!) şu soruyu yöneltmek istiyorum: size hukuk fakültesinde "diplomatik ilişkiler hakkında viyana sözleşmesi"nden hiç bahsetmediler mi? bilmiyorsan diplomatik yargı bağışıklığını ve yabancı bir devlet başkanının türkiye'de yargılanıp yargılanamayacağını bir araştırsaydın keşke.

(bkz: hukuk fakültesi barajının 190 bin yapılması) gibi durumlar sayesinde bu minvalde avukatları çok duyacağız gibi.

kaynak: https://www.sozcu.com.tr/…ten-suc-duyurusu-2556270/
  • suç duyurusundan sonra trump'ı yaka paça içeri almışlar, sonrasında da denetimli serbestlik vermişler. her hafta karakola gidip imza verecekmiş.

kesin bilgi yayalım.
  • tanriyi dava edecem ben de onca ulke varken danimarka, hollanda, norvec, amerika olabilecekken neden turkiye'de dunyaya gelmisim. benim sucum neydi arkadas. gencligimi yediler bunlar
  • tramp'a şu an beyaz saray içinde kaçacak delik aratan avukattır. (bkz: helal)*
  • gördün mü sen kötüyü :) makak maymunlarından 3-5 iq fazlası var marifetlere bak sen! kendini aşmış valla bravo! televizyona da çıkarırlar yakında seni diğerlerinin arasına karışırsın artık. yazık oldu bize, devre devrana bak canına yanayım.