şükela:  tümü | bugün
  • tam adı trump towers, istanbul-şişli olan , emlak devi donald trump 'ın avrupa'ya açılış projesi. 2010 yılında tamamlanması beklenen projede 2 kule (rezidans) ve alışveriş merkezi olacak.
  • trump towers, istanbul - $i$li:
    mecidiyeköy'den ku$tepe istikametine giderken sağınızda kalan iett otobüs durağının arkasında in$aatı devam eden devasa iki gökdelen ve altında alı$veri$ merkezlerinden olu$acak yeni bir projedir.

2010 yılında halkımızın hizmetine açılacaktır.!!!!!

ortaklar: trump organization ( türkiye temsilcisi olarak ye$il in$aat *) - doğan grubu ve ta$yapı in$aat $irketidir.

tavsiye: en kısa zamanda bir internet sitesi hazırlasalar iyi olacak. neredeyse in$aat bitecek ama ortada bilgi alınacak, ileti$im kurulacak herhangi bir internet sitesi yok.
    ben nasıl rezidans satın alacağım peki buradan? güvenlikle pazarlık etmek yoluyla mı yoksa direkt amerika birle$ik devletlerine gidip donald trump'la görü$erek mi? ;-))

(bkz: trump towers)
  • son uc yildir mahallemi cehenneme ceviren yerin insaati * . hergun insaatin sag veya solundaki yollardan birini mutlaka trafige kapatiyorlar * , bizi ters yonden girmeye zorluyorlar.
    hatta bir ara mahalleli yol felan kesip protesto etmisti de, sayin mustafa sarigul insat kamyonlarinin baska yoldan gecmelerini saglamistir.

son yillarda mecidiyekoy'de * betonlasma hat safalarda, semtte * son uc yil icinde 2 tane buyuk alisveris merkezi acildi, totalde ise dort tane oldu ( olacak ). bu bolge bu kadar trafigi nasil kaldiracak onu ise hic bilmiyorum.

bu iskencenin iki yil daha surecegini ogrenince moralim bozuldu resmen ama neyse ki beni yatistiran tek mevzu insaat tamamlandiktan sonra evimizin degerinin katlanmasi olaraktir. * * *
  • her katının manzara fotoğraflarının aşağıdaki linkteki gibi olduğu inşaat projesi
    (bkz: http://www.flycam.com.tr/…eme/portfolio/fotograf/48)
  • mimari tasarımı "brigitte weber architects" tarafından yapılan, aynı zamanda otobüs transfer merkezi olarak kullanılacak olan konut, belki ofis ve alışveriş merkezi kompleksi.
  • türkiye'deki yüklenicisi taşyapı olan kuleler.
  • taksiciler tarafından muhtemelen uzun yıllar boyunca taşyapı olarak anılmaya devam edecektir.
  • türkiye' nin en büyük şarap kavını bünyesinde barındıracak.*
  • -biri bu inşaata dur demeyecek mi?
    -haklısın vazgeçmeyecekler istanbul'u iğrenç kulelerle doldurmaktan
    -yok ya onu demiyorum, baksana eğri çıkıyorlar katları
  • mecidiyeköy ahalisi buna trump tower değil "taşyapının binası" olarak isim vermiştir.