şükela:  tümü | bugün
  • dünkü nato zirvesinde gerçekleşmiş hadisedir.

habere göre erdoğan'la kısa süre sohbet eden trump, görüşme sonrası "ı like him, ı like him" demiş.

başkan erdoğan'ın da kendisine karşı boş olmadığını düşünüyorum.
  • korkuyla karışık saygı ve sevgidir.

batınin siyasal, kültürel ve iktisadi emperyalizmini dize getiren, bütün doğu milletlerine ilham kaynağı olan örnek bir lider olduğu içindir.

tenbih!

malum cenahtan bazı zevat inandırıcı olmadığıni bilâkis komik olduğunu iddia etmişler.

heee canım, sizler batının istimlâk ettiği müslüman coğrafyalarinda bir yığın iktisadı kaynakları sarf ettiği halde gerçekleştiremediği kültürel, hukuki ve toplumsal reformları(boyun eğis) bizzat gönüllü olarak yapmaya memur olan kişilerin ingilizleri lozanda dize getirdiğine inanacak kadar beyinden ve mantıktan yoksun kimselersiniz o yüzden bişey demiyorum.

tarih toplum vicdanında doğruları elbette meydana çıkaracak...

mahkûm olacaksınız!
  • güldürmüş açıklama.

bir araya gelince araları çok iyi, trump amerika'ya dönünce ambargolar falan son sürat başlıyor.

adam 2 taraflı çok iyi oynuyor. bizim 31'ciler de gaza geliyor hemen.

edit: akgavat'ın biri korku demiş. lan hahahahahaha, mal geldiniz mal gideceksiniz.
  • amerika kötülerse bizi çekemiyorlar.

amerika överse, rte'nin büyük liderliğinden.

bu da böyle bir anım.
  • tabi sever lan. 16 senedir düşmancıl ve halkı bölen politikaları sürdürüp hala ülkenin yarısından fazlasından oy alabilmek kabiliyet ister.

bak trump'a, meksika'ya duvar örerim dedi. şlak diye protestolar başladı. yavaş yavaş yapıcaksın. bak şuan bizde herkes adnan oktar'ı konuşuyor, halbuki konuşulması gereken soma faciası ve verilen cezalar, tren kazası ve ihmaller, erdoğan'ın torunu, erdoğan'ın damadı.

ama herkes adnan oktar'ı konuşuyor. sağ gösterip sol vuracaksın. trump'a tavsiyem, ülkenin büyük bir çoğunluğunu meşgale edecek bir uğraş bul. aynı gün meksika duvarına örülecek duvar için ihale aç. kimsenin kılı kıpırdamaz.

trump'ın daha öğrenecek çok şeyi var.

edit: üstelik medyayı ele geçirmelisin trump reis. cnn'e filan atar koymayacaksın. kendi adamlarını, yalakalarını yerleştireceksin. cnn'i düşmanın değil köpeğin yapacaksın ki, ileri ki bir tarihte olur da protesto filan olursa penguen belgeseli yayınlansın.
  • --- spoiler ---

sakın tek bir kelime daha etme, sakın tek bir yalan daha söyleme.

niye biliyor musun?

çünkü inanırım...!

o yüzden sakın tek bir kelime etme,

sakın...
    --- spoiler ---
  • "yalanlar istiyorsan
    yalanlar söyleyeyim
    incinirsin
    yine de sen bilirsin..."

(bkz: lavinia)
  • sevmemesi için hiçbir gerekçe yok.
    ben de amerikan başkanı olsam ben de severdim.
    ama değilim.
  • bana seni kimin sevdigini söyle, sana kim oldugunu söyleyeyim
  • lan siz demiyor muydunuz gavurlarin sevdigini sevmeyin diye.