şükela:  tümü | bugün
 • gazeteci carl bernsein'in ifşaladığı garip olay. *
  https://www.sozcu.com.tr/…ip-sikayet-etmis-5901889/

  --- özet ---
  bernstein’a konuşan iki kaynak, trump’ın yabancı liderlerle konuşurken adeta bir hayal aleminde olduğunu söylerken, “trump, erdoğan ve putin’le konuşurken sürekli önceki başkanları eleştirirdi. barack obama ve george w. bush gibi rakipleri hakkında, ‘bir b.k bildikleri yok’ yorumunu yaptı” ifadesini kullandı.
  --- özet ---
 • + bunların var ya bi bok bildikleri yok reco...
  - siktir et onları... saray yaptır, makarna dağıt, al eline incil salla, kızını kocasını da ekonominin başına getir, uçuyoruz-kaçıyoruz- şahlanıyoruz falan desin...
  + valla mı?
  - oğlum buzdolabı, çamaşır makinası bile dağıttım lan ben!
  + hassiktir ya!?
  - tabi lan!!!
  + reco başka ne yapiim?
  - uçak yapıyoz araba yapıyoz de
  + biz zaten onları yapıyoruz...
  - lan oğlum salla işte... 2023 de başka gezegene yerleşcez de amına koyayım...

  - aklıma ne geldi reco... bu torino kefenini washington'a getirip katolikleri gıdıklayayım mı?
  + sen kaptın ha bu işi!
 • bunlar yemin ederim birbirinin aynısı. ikisi de sürekli şikayet eden, kendine oy vermeyeni aşağılayan, dışlayan, ülkeyi bölen, her eline mikrofon aldığında diğer ülkelerin içişlerine karışan, paraya tapan, kendi yerli şirketleri için ithal ürünlere haksız yere yaptırım uygulatan, inşaat ve beton bağımlısı, bilimi iplemeyen, korona önlemlerimde saçmalayan, liyakata önem vermeyen, çocuklarının kendini geliştirmişliği sürekli basında çıkan, kontrol edemediğini yasaklayan, maske takmayan, ülkelerinin saçma siyasi sistemi yüzünden en tepeye kadar çıkmayı başarmış, geliri ve eğitimi düşük insanların seçtiği ama kendisi lüks içinde yaşayan liderler.

  tanım: tipik lider hareketidir
 • bence erdoğan'ın bulunduğu ortamda putin'e şikayet etmiştir. bu arada bush'u siktir ette bir bok bilmiyorlardı diyen herifin dünyadan haberi yok.

  tanım: 3 silahşörlerden dedikoducu olanının yaptığı konuşma.
 • trump bir ortadoğu projesidir. erdoğan’ın amerika’ya yerleştirdiği bir lider. değilse bu kadar aptal olmasının başka bir açıklaması olamaz.*