şükela:  tümü | bugün
 • kullanımı pratik, güvenli bir bitcoin,ethereum, binance coin, ripple,erc-20 token vb destekleyen mobil cüzdandır.

  - merkezi olmayan uygulamalar için bir tarayıcı olarak da çalışıyor.

  - binance tarafından satın alınan ilk startup.

  trust wallet şunlar için kullanılabilir :
  coin/token saklama, satın alma, takas etme ve faiz geliri

  trust wallet token ise trust wallet’ın bep-2 ve bep-20 tabanlı coinidir. buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.
 • airdroplardan gelen tokenlerin otomatik olarak görüldüğü kullanımı gayet basit olan uygulama.
 • cep telefonunuzu hardware walleta dönüştüren uygulama.

  binance ekibininin inceleyip, en güvenli wallet olduğuna kanaat getirerek ortak olduğu wallet. bu nedenle de güven veriyor. çünkü yaşanabilecek tatsız bir durumda direkt olarak binance’ın adı zedeleneceği için, kripto borsası devi güvenliği maksimum düzeyde tutacaktır.

  uygulamanın çalışma prensibi ise şu şekilde;
  private keyinizi telefonunuza şifreleyerek walletınıza ulaşmak için bir arayüz sunuyor bu uygulama. şifrenizi herhangi bir online database içerisinde tutmuyor sadece telefonunuza şifreliyor. uygulamayı kurarken sizden herhangi bir kişisel bilgi de istemiyor kişisel bilgilerinize ait veri tutmayıp hackerların hedefi olmamanız için.

  uygulamanın ios versiyonu açık kaynak kodlu, bu da ayrı bir güven unsuru. android versiyonu ise açık değil bunun sebebini de sitelerinde şöyle açıklıyorlar; google play’e herhangi bir onaya tabii tutulmadan uygulama yüklenebiliyor. kötü niyetli kişiler de bu uygulamanın kodlarıyla fake bir trust wallet uygulaması yayınlayarak insanları dolandırmalarını önlemek sebebiyle kaynağını gizli tutuyor.
 • binance'ın satın aldığı ve binance dex coinlerini direk olarak satın alabildiğiniz, aynı zamanda kredi kartıyla dapps ve kripto para alabileceğiniz çok kullanılşı uygulama .
  tavsiye ederim
 • ios 13.0 istediği için inderemediğim coin cüzdanı.
 • almaya gelince saniyeler içerisinde alan ama göndermeye gelince 10 dolar göndermek için 9 dolar komisyon isteyen uluslararası dolandırıcı. sakın indirip içine bir şey koymayın.
 • 10 dolarlık twt tokenım vardı cüzdanda, satıp başka bir şey alayım dedim. 1 hafta oldu confirmationlar 100 binlerde toplam 2 milyon confirmation yapması gerekiyor. sanırım 1 ayı geçecek o parayı almam. bir terslik olduğunu biliyordum ama bu kadar olmaz demiştim.

  edit: token bugün binanceda listelenmiş ve fiyatı 4 katına çıkmış hemen işlemi iptal edip binance'a gönderdim. iyi ki bekletmiş
 • binance bana 100 twt vermişti, süresinde cüzdana atmayı beceremedim 100 twt uçtu. şimdi baktım fiyatida uçmuş gitmiş. şu cüzdan olayını öğrenmem lazım.
 • zamanında binance tarafından dağıtılan twt tokenlarını buraya gönderdim ancak şimdi de twtyi ne satabiliyorum ne gönderebiliyorum. hesabımda bnb smart chain olmalıymış. en az da 10 dolarlık bnb falan göndermeliyim bu işlem için. şurdan kurtarayım 30 doları daha kullananı s.ksinler.

  edit: çekemediğim iyi olmuş 30 dolardı 60 oldu. kalsın bakalım dursun durduğu yerde.
 • erc20 tokenlarını desteklemesi güzel bir özellik. detaylı inceleyeceğim. elimde olan 3-5 tokenı erc20 ile transfer etmeye çalıştığımda 20$-30$ komisyonlar isteniyor. bunlar nasıl paralar ! trust wallet bnb altyapısı, ucuz komisyon ile umarım bu sorunu çözüyordur. bnb altyapısı henüz birçok borsa tarafından destekleniyor tabi. düşük fee'ler belki onları bu altyapıyı kullanmaya iter. komisyon olaylarından dolayı ve binance'a güvendiğimden dolayı twt coinlerden de biraz aldım.
hesabın var mı? giriş yap