şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • debian tabanli, bir turk tarafindan hazirlanmis linux surumu. sayfasi nedense gnoppix'e yonleniyor.

  http://www.distrowatch.com/…le.php?distribution=trx
  http://www.trxlinux.org/
 • (bkz: trx cymbals)
 • kendi ağırlığınızla yer çekimine karşı dengenizi sağlarken tüm vücudunuzu çalıştırmanıza yarayan bir sistem.
  crossfit, p90x ve türevleri, hit, repeat system'den daha farklı.

  sisteme verilen para bir miktar fazla gibi.
  evde çalışmak için çok daha güzel ve ucuz sistemler hali hazırda bulunmakta.

  kas gücünü (hacmini değil) ve kas esnekliğini diğer programlardan biraz daha hızlı artırdığı kanıtlanmış.
  halen araştırmaktayım, daha detaylı bilgiler zamanla edinilir.

  http://www.trxtraining.com/
  http://www.trxturkiye.com/trx-nedir.php
 • bir kere bunun gerçek anlamda antrenmanına katıldım. 10 kişi, başımızda yetkili bir hocayla antrenman yaptık. ben ki 2-3 yıldır fitness yapan insanım, böyle şey görmedim. sadece 25 dakikada kaslarınızı 3 gün ağrıtıyor. kimi hareketler var ki bunu düşünen insan olamaz diyorsunuz. insanın kendi ağırlığıyla çalışmasının da ayrıca spor salonundaki aletlerden daha faydalı olduğu görüşündeyim.
  fiyatına gelirsek, 120€ civarı bir fiyatı var bu meretin. evde, dışarıda yapmanıza da olanak sağlıyor. zaten 1 seferde 5-10 arası hareket yapıyorsunuz, tabiki hocalı olması çok süper olur ama olmasa da spor alışkanlığı olan bir insan kendisini sakatlamadan güzel güzel çalışabilir. fiyat olarak da çok yüksek bulmuyorum, spor salonu dediğimiz meret aylık 30, 40€'dan aşağı değil.
 • gittigidiyor trxtürkiye sayfasında orjinal ürün olarak piyasa fiyatının yarısına bulunabilecek üründür.benim diyen fitness aletlerine taş çıkarır.açık alanda çalışma imkanı, bütün kas gruplarını çalıştırma fırsatını vermesiyle yüzyılın icadıdır.gereken ilgiyi yurt dışında görmüş pek çok satmıştır. trxtürkiye sayfasından edindiğim bu icatı 2-3 aydır kullanmaktayım; şiddetle tavsiye edlir.
  gittgidiyor trxtürkiye sayfası
  tanıtım videosu
 • iş arkadaşım dün bunun eğitimini aldı. bugün de benim üzerimde denedi. üstümden bizon sürüsü geçmiş gibi hissediyorum şu anda ama egzersizi bitirdiğimizde 10 kilo çikolata yemiş gibi mutluydum. durmak yok, çekmeye ve germeye devam!
 • çok iyi bir antrenman sistemi olabilir ama alınmasına gerek olmayan çok pahalı hede.
  gidin kendiniz yapın
 • 30-40 dk lık bir seansın üzerinden 2 gün geçmiş olmasına rağmen sağ kolumu (artık sol niye değilse..) skip atmış dalga. sadece onla kalsa gene iyi tabi, sol da fenalarda, bacaklar desen, oturup kalkamıorm hala. özürlü gibi dolaşıyorum evde yeminle. şakası bir yana, ciddi ciddi tırsıyorm şu an zira bu beden ki, her ne kadar bi 4 yıldır sporun s sini yapmasa dahi zamanında 80-90 kilolarla bench press yapan, 40-50 kilo halterle biceps kasan, üst yarması bi canlı olsa da, şu an, bak bildiğin, sağ kolunu yattığın yerden yana doğru uzat, avuç için yukarı bakacak şekilde. şimdi dirsekten kırmak suretiyle elini getir kendine getir getir getiirr, işte o yatakla 90 derecelik açıyı bile yapamadan, 60 da filan kalıyorum. sonrası acı. sonrası yok. gitmiyor.

  ama bitince şunun acısı, devam etmek lazm, çalışmayan ne kadar kas varsa çalışıyor, sonuçta ip, her bir açısı farklı kas.
 • bugün itibariyle spor salonunda derslerine katılmaya başladığım hede. vücudumda çalışmayan bir kas kaldı mı bilmiyorum. biraz güç gerektiren erkek tarzı bir spor. ama sevdim, düzenli devam etmeyi planlıyorum
 • yeni sevgilim. kendisiyle sado mazo bir ilişkimiz olsa da, spor seanslarımın en zevkli, en tatmin eden setlerini ona borçluyum. pratikliği ve işlevselliğiyle bence de yüzyılın icadı olabilir.
hesabın var mı? giriş yap