şükela:  tümü | bugün
 • biraz önce ekmek almaya indiğim mahalle fırınında sıra beklerken duyduğum cümle.

  sıradaki müşterilerden biri ''trabzon da güzel yattı haa beşiktaş'a hehe'' gibisinden bir şeyler söyleyince, sırtındaki un çuvalını yere bırakır bırakmaz ''ts'yi sizin kadar ezmedik, ts beşiktaş'a yattıysa gs ile fb ne yaptı acaba yeğenim bi düşün istersen'' gibisinden bir şeyler söyledi hilmi abimiz. bıyık altında gülmeyi de ihmal etmedi tabii. tam da ramiz dayı kıvamında söyledi haa, adamı paketledi gönderdi sabah sabah.
 • akhisar maçında akhisar' ın galatasaray' a yattığını düşünenlerin daha önce kurmuş olduğu cümlelerdir. bey' in error verdiği için hep aynı düşünceler vardır.
 • [(bkz: cool story bro)cool story bro.] kanatlarını kabartıp dünyanın en büyük takımı beşiktaşmışcasına böbürlenerek geçirebilirsin gününü artık. haketmişsin.
 • hakkında halâ daha tinerli minerli güzellemeler yapılmamış soru cümlesi.

  olum yazsanıza beşiktaşlılara olan nefretinizi, çok iticisiniz yaaee diye anırsanıza orta yere. o potansiyel sizlerde fazlasıyla var, niye küçümsüyorsunuz kendinizi hiç anlamadım. hem bak yazarsanız hilmi abiye söylerim, senin hakkında şöyle böyle diyorlar ağbi diye. sizin keyfinizi mi bekleyeceğiz lan. hadi bakiim.

  ts nasıl yattı, yattıysa sizin maçlarda yaşananlar neydi? hilmi abiniz çok basit bir soru sordu arkadaşım.
 • gs , bjk’ye yatmadı onların uefa kupası var değil 3 gol 10 gol yese bile uefa kupaları var diye onlar galip sayılır allahın tinercisi

  ayrıca fb de yatmadı bjk’ye son anda bir taçlarını çaldı babel aha orda maçın kırılma anı oldu tacı fb ye verseler çok farklı olurdu

  yine tiner yine gerçekleri çarpıtma
 • fenerbahçe'nin 18'de 17 yaptığı sezon ts, gs, bjk ne yaptı acaba ile desteklenebilecek söyleyiştir.