şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #60582312)

suriyelileri hiç sevmeyen, ülkeden kovulmalarini isteyen biri olarak söylüyorum; iğrenç ötesi bir entrye imza atmıştır.
  • hayvansever bir ekşi sözlük yazarı.

mesajlaşmayı neden kapatmış anlamadığım yazardır ayrıca. belki mesajlaşmayı badilere açıp en azından badilere ekleyebilir beni. kendisine 2 defa bir konuda mesaj atmak istedim ancak o kadar da önemli bir konu değildi açıkçası o yüzden üstüne çok gitmedim.
  • hayvan hakları konusunda yazılar yazan sözlük yazarıdır.

bir ara earthlings vardı, onu takip ediyordum. o ayrıldı sözlükten. şimdi tsirkul'u takip ediyorum.

kendisine dil ile ilgili mesaj atacaktım; ama kapatmış özelliği. ben de ingilizce konuşma ve anlama pratiği yapmak istiyorum. önerileri var mı acaba? bir de bir ara rusça kursuna gitmiştim. alfabesi zor geldiği için salak gibi bıraktım. tekrar başlamak istesem yardım edebilir mi acaba?
  • sözlük yönetiminden engellenen yazarların açtığı başlıkları gizleyebilmemizi sağlayacak bir özellik getirmesi talebinde bulunmuş yazar. çok yerinde bir istek ama kısa vadede böylesi bir yeniliğin getirileceği konusunda şüphelerim var. bu yüzden kendisine futurama nickli arkadaşımızın kodladığı ekşicep adlı uygulamadan bahsetmek istiyorum. söz konusu uygulamayı edinip engellediği yazarların başlıklarını tarihin tozlu sayfalarına gönderebilir.

kimse samimiyetsiz, debe'ye oynayan entryler ve uyduruk hikayeler yazan trollerin başlıklarını görmek zorunda değil.

not: kendisine mesaj gönderemediğim için yazdığım bu entry ona bir şekilde ulaştığı an kendisini imha edecek.
  • bilirkişi tercüman konusunda yazdığı entry hakkında kendisine ulaşmak istediğim fakat mesaj atılamadığını görünce çareyi işbu entryi girmekte bulduğum bilirkişi tercüman suser.