şükela:  tümü | bugün
 • http://odatv.com/…ak-tsk-iddiasi--1810161200_m.html

  “emekli kurmay deniz albay koray eryaşa, şöyle devam etti:

  “şimdi de kara kuvvetlerine gelen bylock kullanıcı listesinde adı olanlara soruyorlarmış ‘senin telefonunda bylock yüklü mü?’ diye. hayır diyenlerin hakkında işlem yapılmıyor. hala takiye…”
 • orduda gerekli fetö temizliğinin henüz tamamlanamamış olduğunun bir başka göstergesi olabilecek durum.

  aman ha ! sakın ha ! tsk başka kuruma benzemez. fetö temizliğinin çok dikkatli, çok derinlemesine, sonuna kadar yapılması gerekir. tek bir tane bile fetocu, sempatizan, zamanında tek bir kere bile ışık evine girmiş, bir abiye selam vermiş, feto'nun tek bir vaazını dinlemiş adam bırakılmamalıdır. bu konuda acıma, kıyamama, tanıdığını kollama, "yapmamıştır" diye tahmin yürütme gibi gerekçeler geçerli olamaz, olmamalıdır.

  tsk'nın fetoculardan tamamen arındırılması en acil, en hayati, ülkenin en ama en önemli konusudur. bu konuda en ufak bir taviz verilemez. verilmemelidir. ayak sürten onbaşı da olsa, orgeneral de olsa, genelkurmay başkanı da olsa anında kapının (nizamiyenin !) önüne konmalıdır. bu işin şakası yoktur.
  bu herifler halkının üzerine bomba atacak tıynette katil herifler.
 • amk 1 yılda yarıya indirilmiş tsk mevcudu, adamlar hala "kimseye dokunulmadı" diye dolaşıyorlar.

  ne yapmayı planlıyorsunuz olum? cemaat 300 bin kişiyi bifiil yönetse zaten darbeyle falan uğraşmazdı, devlet onların. devleti tasfiye ediyor bu amk çocukları fethullahçı ayağına, hepimiz izliyoruz.