şükela:  tümü | bugün
  • tam rakamı göremedim, sayı oldukça yüksek. bugün gerçekleşti.

"15 temmuz hain kalkışmasınına artçı sarsıtınları devam ediyor. bakanlar kurulu yayımladığı khk ile tsk'dan bir dizi personeli ihraç etti."

http://www.memurmemur.com/…lilarina-ihrac-h422.html
  • boyle bi site kurup basit bi arayuzle arama yaptirsan saglam hit alacak site basligi.

herhalde benide gorursunuz dimi siteyi acinca ;)
  • eksik listedir.
    2 yeni khk ile bugün resmi gazetede yayınlandı. toplamda. emniyet'ten 7586, tsk'dan 1988 personel ihraç edildi. gündem yoğunluğu olsa gerek pek sesi duyulmayan gelişmedir.
  • kuzenim de listede mi diye kontrol ettim.. neyseki yokmuş gerçi fetöcü falan olduğu da yok da.. ne hale geldiysek buldular bir bahane nasılsa
  • jandarma yok sanirim jandarmanin ic isleri bakanligina baglanmasiyla ilgili polis ve jandarmayida artik baska bir lisetede goruruz.askerligini jandarma olarak yapmis biri olarak cibiliyetini sktgim 2 3 komutanin ismine bakmak icin girdim ..
  • ne istediler de vermedik.
  • sadece tsk değil kamunun bir çok alanında yapılan tasfiyelerdir. bu durum khk kararlarıyla temizlik tamamlanana kadar bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.
  • piyasada adam kalmadı. ne zaman tukecekler belli değil. merakla beklediğim konudur.