şükela:  tümü | bugün
 • trabzonspor gibi güzide bir kulübümüzde başkan vekilliği görevlerinde bulunmuş, çeşme alaçatı beach resort işletmesinin sahibi olan şahsın twitter üzerinden fenerbahçe futbol takımı teknik direktörü aykut kocaman'a hakaret etmesi durumudur.

  siz kendinizi ne sanıyorsunuz işletmeci bey. öyle zamanında üç kuruşa nasıl olduğu bilinmeden kapattığınız yerlerden kazandığınız paracıklarınızla önünüze gelene hakaret edebileceğinizi mi sandınız.

  senin karşında koskoca bir kulübün teknik direktörü var. sen bu adamı, bu kulübü sahipsiz mi sandın? ki sen de zamanında trabzonspor gibi koca bir kulübün yöneticiliğini yapmışsın. hadi başka takımdan gelse bu terbiyesizlik, alışığız. yakışıyor mu trabzonspor gibi bir kulüpte başkan vekilliği yapmış koskoca kelli felli bir insana bunlar? senin işletmene gelen hiç mi fenerbahçe taraftarı, yöneticisi, futbolcusu yok? demek ki bunlar senin umurunda değil. demek ki o insanların da yüzlerine gülüyor arkalarından kuyularını kazıyorsun. belki aykut kocaman bile geldi senin tesisinde konakladı. yazıklar olsun. bir de şöyle işletmeciyim, böyle başarılıyım diye geziniyorsun ortalıkta. zavallıcık. bir fenerbahçe aşığı olarak daha da senin işlettiğin o mekana ayağımı basmam. tüm fenerbahçe sosyal medya mecrasına da yayılacak bu yaptığın terbiyesizlik. şimdiye kadar verdiklerim de haram zıkkım olsun. bu mu senin işletmecilik anlayışın. senden olmayanlara bu şekilde hakaret ederek orgazm mı oluyorsun. yazıklar olsun. yaşınıza başınıza bakmadan elinizde telefon öyle uzaktan klavye kahramanlığı yapmak kolay geliyor di mi? hodri meydan bakalım. aykut kocaman'a kadar gidecek olan bu haber sonrası tarafına dava açılması ve tazminat ödeyerek o tweeti sana yedirmeleri en büyük isteğim.

  terbiyesizlik

  edit:imla
 • meydanı boş bulan, önüne gelen istediği gibi sallıyor dediğim olay.

  mekanın sahibi geldi beyler. çekilin kenara.
 • gün geçmiyor ki alaçatı'daki işletmeciler sansasyonel bir olaya daha imza atmasın.

  mekan sahibinin trabzonspor'lu oluşu zaten durumu apaçık ortaya koyuyor. şu tweet'inden de belli olacağı üzere kafayı kupa ile bozmuş bir başka trabzonspor taraftarı.. l'equipe'in dünkü özür mesajından sonra ağır travma yaşamış olması muhtemel.

  gereken cezayı almalıdır.
 • aykut kocaman nasıl koydu ise bir türlü çıkaramıyorlar.
 • aykut kocaman otelinde müşteri olsa, çayını kendisi götürüp, abi abi diye eblek bir gülümsemeyle peşinde ayrılmayarak, 100.000 tane fotonu çekerek otelinin duvarlarını süsleyecek bir insanın, türk futbolunun en efendi ve en önemli insanlarından birisine terbiyesizce ve delikansızca uzaktan hakaret etmesi durumudur.

  aykut kocaman bunun gözlerine bir bakış atsa muhtemelen eriyerek yokolur bu zat.

  ha şu da var; fetö'nün uydurmuş olduğu şike yalanına inanarak, dolaylı yoldan fetö'yü destekliyor ama sanırım kendisi bunun farkında değil.

  fenerbahçe şike yaptı demekle vatanı teröristlere satmak aynı şeydir.

  60 yaşında bir adamın ilkokul esprisi yapması ise, onun zihinsel engelli bir birey olduğunu gösterir.

  yazık... umarım en kısa zamanda tedavi olur.
 • şikebahçelilerin saldırıya geçtiği adalete susamış bir trabzonspor taraftarı.

  şikenin cezasına ve şikebahçenin geleceğine fifa yakında karar verecek az daha bekleyin.

  türk yargısını kimse umursamıyor avrupa spor yargısı (uefa -cas ) şikeyi sonsuza kadar kesinleştirdi ama ceza vermedi cezayı fifa verecek.

  (bkz: 3 temmuz 2017 ts'nin fifa'ya şike başvurusu)

  not : hakareti ve şiddedi kimse masum gösteremez trabzonlular sadece adalet peşinde
 • fenerbahçe'yi atatürk düşmanı olarak göstermeye çalışan bir işletmecinin yaptığı saygısızlık. kimler işletmeci oluyor, ahhh ah.

  (bkz: ignorance is bliss)

  (bkz: fenerbahçe cumhuriyeti)
 • başlığında "fenerbahçe şike yaptı demekle vatanı teröristlere satmak aynı şey" diye bir cümle okuduğum işletmeci. yanlız bunu söyleyen şahsın tuttuğu takımın başkanı asker kaçağı. ha bir de fetöcüler kumpas kurmuş fb ye ama daha bugün eski fb tv müdürü fetöcülükten gözaltına alındı. yersen...
 • şaşırtmamışdır. haber değeri yoktur.

  tam tersi olsaydı işte ne bileyim misafirperver iyi bir karşılama olsaydı haber değeri vardı. adam trabzonlu sonuçta.
 • türk futboluna hem futbolcu hem de antrenör olarak hizmet eden biri için dediği lafa bakmayan bir holigan beyanatı.

  haftaya alaçatı'ya gidecektim and olsun bunun sahibi olduğu mekana girmem o kadar.