• aykut kocaman nasıl koydu ise bir türlü çıkaramıyorlar.
  • ts gibi sözde güzide kulübün bir yöneticisi tarafından edilmiş laflardır. eğer bir takımın stadında olaylar yüzünden maç oynanamıyor, taraftarları diğer takım otobüslerine saldırıyorsa o takım güzide falan olamaz.
  • gün geçmiyor ki alaçatı'daki işletmeciler sansasyonel bir olaya daha imza atmasın.

mekan sahibinin trabzonspor'lu oluşu zaten durumu apaçık ortaya koyuyor. şu tweet'inden de belli olacağı üzere kafayı kupa ile bozmuş bir başka trabzonspor taraftarı.. l'equipe'in dünkü özür mesajından sonra ağır travma yaşamış olması muhtemel.

gereken cezayı almalıdır.
  • bunlara tek birşey söylüyorsun, sinirden kendilerini sikiyorlar.

(bkz: nasıl koydu aykut kocaman)

onun için çok da şeetmeyin. bırakın küçük enişte kendince komiklikler yapsın.
  • kendi başarısızlıklarını ve basiretsizliklerini gizlemek için şike kumpasına pirim vererek kendini gündem yapma çabasında olan ts eski yöneticisinin gereksiz beyanı. değil haber, arkadaş muhabbetinde konu yapma değeri bile yoktur.
  • gayet haklı bir hakarettir.
    aykut kocaman'ın 96'da bunlara yaptıklarını sana yapsalar hoşuna gider mi?
  • 95-96 sezonunda aykut avni aker'de bunları susturmuştu, içinde kalmış besbelli.

edit: umberto d’nin hatırlatması üzerine tarih düzeltildi.
  • #70137165 numaralı entry sahibi arkadaş ta tutmuş şikeden dem vurmuş.

konular nasıl farklı yerlere çekiliyor böyle. ben diyorum ki kimse kimseye öyle uzaktan hakaret yağdıramaz. kişilik haklarına saldıramaz. şike olayı yakında çözülecek, yargıtay da kararını verecek, uefa da.

önemli olan zamanında yönetici olarak bir kulüpte çalışmış bireylerin kendilerini bilmeleridir. senin karşında bir teknik direktör var. sevip sevmemen beni ilgilendirmez, saygı duymak zorundasın. duymazsan da cezanı çekersin.
  • türk futboluna hem futbolcu hem de antrenör olarak hizmet eden biri için dediği lafa bakmayan bir holigan beyanatı.

haftaya alaçatı'ya gidecektim and olsun bunun sahibi olduğu mekana girmem o kadar.
  • futbol akıllarına gelince aykut'un kendilerine neler yaptığını düşünüp, efkarlanıp, çirkefleşen trabzonsporlu'nun hezeyanıdır. yaptığı isim değişikliğinin de bir ergenin sensin salak demesinden bir farkı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap