şükela:  tümü | bugün
 • destek kapsamının yazılım sınırlarını zorladığı bir eticaret yazılımı, her istediğiniz olmasa da, çoğu yapılır.
  hemen yapmasalar da, sonra yaparlar.
  şahsen her sorulan soruya bizde yok diyerek hızlı çözümsüzlük üreten yazılım firmalarıyla çalışmaktansa, t-soft'ta az beklerim işim görülür diyenlerdenim.
  her gün yeni versiyon çıkar, aceleci iseniz testini siz yaparsınız, hatada yakalarsınız elbette sabrınız var ve geriden gelmeye razıysanız rahat rahat kullanırsınız. yeni olan ne varsa yazılıma eklenince de sabretmek zor oluyor tabi.
  şuan eldekinin en iyisi bu gibi.
 • e-ticaretin $ükela oyuncusu.

  2 yılı aşkındır kullanıyorum ve bu süre zarfındaki değişikliği görmemek mümkün değil. bir çok yazılım kullandım ideasoft, projesoft, kobimaster gibi fakat sık ve mantıklı güncelleştirmeler ve yeniliklere burada rastlamaktayım.

  n11, gittigidiyor gibi açık pazarlara api entegrasyonları mevcut. gerçi bu iki entegrasyon olmadığı vakit e-ticaret paketi satmanın da bir manası yok artık. google merchant center ve yandex market entegrasyonları da mevcut. rich snippets ayarlarını koymuş herifler panele. yani sektörün uzak noktalarına da dokunmaya çalışıyorlar.

  bilemiyorum, ben severek kullanıyorum. arkadaşlar farklı firmaların arayüzlerini gösteriyorlar, pek ısınamıyorum.

  yolları açık olsun.
 • an itibariyle genel merkezlerinin telefonu cevap vermemektedir. üçüncüsünde alo diyen bir hanımefendi telefonu benim alo dememe fırsat vermeden yüzüme kapadı. daha müşterisi olmadan sürprizlere başladı. hadi bakalım hayırlısı..

  beş dakika sonrası edit: üç kere aradım, geri dönerlerse paylaşacağım.

  bir kaç saat sonra edit: geri döndüler, sorularıma tatminkar cevaplar aldım. şimdilik negatif düşüncelerim silindi, olumlu bir hava yakaladık gibi, bakalım bundan sonrası bize neler getirecek..
 • türkiye'deki muadillerine kıyasla daha çok özelliğe sahip e-ticaret yazılımı firması. hazır temaları falan oldukça kötü. tasarım yaptırdık, iyice test etmeden yayına aldılar. onlarca eksik ve hata bildirdik. tamam çok başarılı özellikleri de var ama özellikle frontend konusunda zayıflar. yönetim paneli pek modern ve kullanışlı değil. karmakarışık ve responsive değil.
 • tavsiye ettikleri paket 3000 tl yıllık paket, paketin içinde kargo modülü yok ve her biri için istedikleri ücret 600 + kdv yani siz paketi alıp adam etmeye çalıştığınızda 5 6 arası bi fiyata çıkıyorsunuz maşallah..
 • türkiye'deki açık ara en iyi e-ticaret yazılımı ama...

  kullananlara ve yeni alacaklara tavsiyem;

  her güncellemeden sonra ilk iş kendi sitenize üye olun, havale-kapıda ödeme-kredi kartıyla olmak üzere 3 tane deneme alışverişi yapın.

  sayfadaki her linke tıklayın bakın güncelleme öncesi bıraktığınız gibi mi hepsi hala.

  ayda bir defa sitenizdeki ürün sayısına bakın bütün ürünler silinmeden yerli yerinde duruyor mu diye.

  sonra vay efendim dün bu kadar satış olmuştu, önceki gün şu kadar paket çıkmıştık, bugün neden iş yok, nereye gitti bu müşteriler diye dövünmeyin!