şükela:  tümü | bugün
  • trt'nin dediği gibi fetö ile ilişkili bir grup ise bir kanıt göstermeleri gerekmektedir. aksi halde, devletin kanalı kanıt olmaksızın her "ülkemde suriyeli istemiyorum" diyeni fetöcü ilan edecekse işimiz var...
  • açılımı türküz türkçüyüz atatürkçüyüz olan, türk’ün sosyal medyada sarsılmaz neferi gruba devlet televizyonunun yaptığı algı operasyonu. herkes biliyor ki sosyal medyanın en büyük türkçü atatürkçü sayfası tta grup’tur.

trt kanalı grubumuzu fetö iftiraları ile karalamadan önce, 37 şehidimizin katili apo’nun terörist kardeşini ekranlara çıkarmasının hesabını vermelidir.
  • bütün grup, group iştirakleri dolandiricidir. .net
  • (#92492882) anası grup sex yaparken kazara olmuş bir veledi zinanın, grup kelimesine alerjisi olduğunu gösteren başlık. mal herif.
  • 1 ağustos 2019 tarihinde attıkları bir tweet’e göre kendilerini “terörist ilan edip açık hedef gösteren” trt 1 ve fatih tezcan hakkında suç duyurusunda bulunan oluşum. tweet’e göre oluşumun yöneticisi abdullah akal’mış.
  • atatürk'ün cizgisinde giden türk gençliğine selam olsun...
  • etnik savar oluşum.
  • instagram takip ettiğim oluşum/grup.
    açılımı: türkçü-turancı- atatürkçü.

haber sitelerini, haber televizyonlarını vs. bir kenara bırakın. sadece bunların hesabını instagramdan takip etmeniz yeterli olacaktır.
    güncel haberleri doğru ve hızlı bir şekilde paylaşıyorlar. üstelik bunu doğru haber yazım diliyle yayınlıyorlar. belli ki aralarında haberin nasıl yazılması gerektiğini bilen iletişim fakültesi mezunu gençler var.

kar amacı gütmüyorlar. bir kez olsun reklamla karşılaşmadım.

şu sıralar gerçekleşmekte olan barış pınarı harekatıyla ilgili haberleri anbean takip edebilirsiniz.

düzeltme:
    doğru açılımı: türküz, türkçüyüz, atatürkçüyüz.
  • sürekli birilerini hedef gösteren ucube oluşum , halkı kin ve nefrete teşvik etmekten ceza alırlar mı ? sanmıyorum.
  • hiç kimseyi hedef göstermeyen, doğru ve hızlı bir şekilde haber yapan, türkçü, atatürkçü grup.
    haberleri sağ yada sol görüşe göre yorumlamadan habercilik dili ile yayınlıyorlar. ama günümüz haberciliği sağ ve sol görüşlü yayın organları arasında pay edildiği için yadırganmaları gayet doğal.