şükela:  tümü | bugün
  • halk sağlığı için milletin hepbirlikte alması gereken tavır.
    teröre, teröriste destek olanlar milletin sağlığını düşünmez, millete şifa, derdine çare olamaz.
    türkçü, milliyetçi ve devletine bağlı binlerce doktor var.
    bu doktorlarımızı da ttb adlı oluşumdan istifaya davet ediyorum.

edit: ne o? hoşunuza gitmedi mi?
    sizin yaptığınız fikir özgürlüğü ise, benim yaptığım da fikir özgürlüğü değil mi?
    nedir bu tahammülsüzlüğünüz?
  • hasta ol görürüz o zaman diyeceğim deli saçması.
  • onun yerine ttb'yi bölücülerden temizlemek daha kolay değil mi kardeşim?

elde olan partiyi, stk'yı, dernekleri vb.lerini bölücülere kaptırmazsak, saçma salak olaylara denk gelmeyiz merak etmeyin.
  • he.. heee.. akut apandisitle acile git ya da varligindan haberdar olmadigin bobrek tasin hareketlendiginde git de sor, sonra muayene olursun. sahane fikir.
  • aman olmayın çok dertlendim bende.ama önce gidin savaşa.askerden her izne geldiğinizde rapor almak için yalvarmayın.bedelli çıksın diye adaklar adamayın.dantelli masa örtülerinden kefen yapıp sonra götüm götüm kaçmayın , sonra olmayın bana muayene. nasıl olsa sizi de adam yerine koyacak yandaş ve yavşak bir meslektaş numunesi bulursunuz. ama artık sülük mü yapıştırır kıçınıza yoksa hacamat falan mı yapar artık o da bahtınıza kalmış.
  • görende sanacak adamlar pkk’yı övecek bir şey yazmış. lan adamlar savaşın kötü bir şey olduğunu söylemiş ve bu adamlar doktor amk. oğlum ne ara bu kadar kötü ve kindar oldunuz lan. lavuklara bak ya savaşa hayır diyeni terörist ilan ediyorlar. olursan adam değilsin lan inşallah son umudun ttb üyesi bir doktor olurda geberip gidersin, dünyadan bir çomar eksilmiş olur. paralı asker seni.

edit: çomara bak sen diğer doktorlarıda istifaya davet ediyormuşmuş. oğlum siz aydan aya çeşitli vakıflardan gelen 1000 tl ilk aktroll maaşını bekleyen imamhatipli vasıfsızlar olarak kim köpeksiniz doktorları istifaya davet ediyorsunuz lan? okuduğunu anlama kabiliyeti olmayan ve kendi görüşünden başka her türlü düşünceyi terör yanlısı olarak yaftalayan cahil sürüsü olarak biraz haddinizi bilin. gidin kılıçdaroğlu’na saldırın, akşener’e saldırın onlara alıştık artık ama savaş istemeyen doktorları terörist ilan etmek fikir özgürlüğü değil çomarlık. tekrar söylüyorum umarım hayatta kalmak için son umudun ttb üyesi bir doktor olur ve bu sözünü tutup bir köşede geberip gidersin. gerçi sizin gibi paralı askerlerin her koşulda söylediği sözlerin arkasında durabilecek şeref ve namusu olduğunu sanmıyorum ama durursan çok makbule geçer.
  • bugün bu tarz büyük lafları kahvede sokakta evde arkadaşlarına eden genç en az 30 adam kendine çürük raporu çıkarttırmak için heyette kapımda kırk takla attı. yazık günah bari yazmayın kardeşim gidin yapın askerliğinizi. sağdaki ne demiş soldaki onu niye demiş diye sorgulayacağına kendine bak bir. kefenlere sarınıp sonra sağlık kurullarında askere gitmek istemiyorum diye ağlamayın o zaman. bir zahmette muayene olmayında hastaneler rahatlasın. saygılarımla