şükela:  tümü | bugün
  • uzak durmanız gereken bir türk elektronik eşyalar üreten firmadır. ucuz diye alırsınız ama ucuz yahninin... kablosuz klavye setlerini aldığım gün doğru düzgün çalışmadı ama sonrasında biraz çalışıncada yarım yamalak çalıştı. ürünlerini çinde üretir. bu anlamda insana bu nasıl türk firması sorusu sordurtur.
  • çok kolay bozulan hafıza kartları üreten firma. kullan-at amaçlı üretimler yapmakta sanırım.

birisinin kendilerine dayanıklı tüketim malları ve dayanıksız tüketim malları arasındaki farkı anlatması gerekiyor sanırım.
  • enteresan reklamlara sahip bir firma. şu reklamını çok seviyorum. belkide ilk kez reklam seviyorum.
  • işyerindeki bütün siemenslerden phillipslerden daha güçlü çeken, daha ufak ve en önemlisi daha kullanışlı bir telefon yapmayı başarmış firma.
  • daha 5 gün önce 2 yıl garantili diye sattıkları iphone 4 şarj kablosunun telefona takılan kısmının bütün kapakları tıkır tıkır dökülüp elimde kalmıştır, almayınız aldırmayınız.
  • s-link ile birlikte cep telefonu aksesuarlarının sinbo ve king ile eşdeğerleridir diyebiliriz.
  • bluetooth kulaklık aldığım ve ilk izlenim olarak fena bulmadığım elektronik markası.
  • ekran koruyucu filmi dandik olan firma.

daha aldığımın haftası olmadı çizilmeye başlamış. ulan tamam zaten o çizilsin, ekran çizilmesin diye takıyoruz da, lan asgari bi çizilmeye dayanımı da olmaz mı aletin? bu ne amk?
  • kesinlikle uzak durun bu firmadan, aldığım iphone 5 şarjlı kılıf ios 8 güncellemesiyle şarj etmemeye başladı. teknik servis'e gönderdim yaptılar geri gönderdiler bu sefer de 8.1.3 güncellemesinde şarj etmemeye başladı.

sonuç: şarj cihazı elimde patladı ilgilenen de yok umursamıyorlar. kesinlikle uzak durun.
  • aldığım bir akıllı telefon şarj cihazı

estetik görüntüsü ve yüksek çıkış amperi ile verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum.

samsung'un orjinalleri bile daha kötü görünüyor ve daha uzun sürede şarj ediyor.

şimdi bir de bluetooth kulaklık aldım, müzik olarak güzel gibi ama konuşurken daha net anlayıp yorumlarımı paylaşırım