şükela:  tümü | bugün soru sor
6819 entry daha
  • 2-3 gündür arıyorlardı günde 5-6 kez , sessize alıyordum. sözleşme 2 martta bitiyor neden arıyorsunuz paso demeye gittim. 16 mbit 50 tl öderkene şimdi bana 70 tl çektiler dedim hayırdı? bu ne neredeyse % 45 zamcık! yapmışsınız dedim tabi hanfendiye öyle demedim. dedi ki fiyat 200 küsürmüş de indirim yapmışlar da sonra dedim var daha zaman neden şimdiden yenileyim? dedim altyapıyı sağlayan ttnet ama türknet 50 mbite 65 tl 1 yıl taahhüt veriyor siz 16 mbite 70 tl nasıl oluyür bu dedim cevab veremedi aq : )
    en son dedim o zamana yaklaşınca gene görüşürüz dedim o da o zamana kadar belki yeni kampanyalar açılabilir dedi. bu sisteme yeni geçtik falan filan dedi vurdum kapıyı çıktım. sanırım bu sefer türkneti deneyeceğim.
  • yine bir şeylerin peşinde olan servis sağlayıcı.

bir ocaktan itibaren taahhütlü paketim 24mpbs yani indirme yaparken saniye de 3 mb indirmem gerekiyor ki 1 ocağa kadar bu böyledi sağ olsunlar. 1 ocaktan sonra ne olduysa indirme hızım sabit saniye de 2mb ne eksik ne fazla. müşteri hizmetlerini aradım teknik sorun olduğunu söyledi de merak ediyorum ne gibi bir tek sorun internette genel kullanımında zerre sıkıntı yaratmazken benim internet hızımı düşürebilir. bakalım ne olacak.
  • büyük şehirlerde bile yağmurlu havalarda sabun gibi eriyen firma. 21.yy 2019 yılında bile durum budur.. ölmüştür ağlayanı da kullanıcılarıdır. yaraktan uydu netler bile yapmıyor bu kesintileri.
3 entry daha