• cuma akşamı evde oturuyor olmanın sıkıntısı yetmiyormuş gibi bari bir film izleyeyim veya oyun oynayayım diyorum ona da bu dandik marka sıçıyor. ulan 5 dakikada bir internet kesilmesi mi dersin, tarifedeki hızın yarısını mı sağlamaları dersin, pingin 200-250 olması mı dersin, gerçekten verdiğim paraya ayrı acıyorum, şu yüzyılda şu hizmete reva görüldüğüme ayrı acıyorum. allah belanızı versin altyapınıza sokayım sizin.
  • bugün akşamdan beri internet hizmeti sürekli gelip gitmektedir. çalıştığı zamanlarda da çok yavaş çalışmaktadır. şu altyapı çalışmalarını insanların internete en yoğun girdiği saatlerde değil de daha sakin saatlerde yapsalar keşke.
  • rezil kere rezil firmanın rezil kere rezil ayağı. tez zamanda batmanız dileğiyle.
  • kendi imkanlarınızla bunların adamlarından birine ulaşıp altyapı sorununu çözdüğünüzde dahi nakil işlemini yapmayan firma. bütün gün evde bekledikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp saha elemanlarının gelmemesinin nedenini sorduğunuzda "yeniden randevu alın" diyebilecek kadar gevşekler. bu yaptıkları artık dalga geçmek. birinin bu firmaya el koyup burada çalışan herkesi kapıya koyması ve yerlerine çalışmaya istekli insanları getirmesi gerek. ülkede bu kadar iş arayan namuslu insan var.

ben sizin gibi oturduğum yerde göt büyütmüyorum ttnet. çalışıyorum. her gün arayıp arayıp siz fikirsizlerden randevu alamam. aptal mısınız, aptal rolü mü yapıyorsunuz anlayamıyorum artık.
  • yine kağnı hızında internet her ay 66tl almayı biliyolar. müşteri hizmetleride devre dışı müthiş 360p bile izlenmiyor.
  • evlat olsa sevilmezler. kısaca büyük bir çomar ve barzo ordusudur.
  • zeus bin belalarını versin.
  • 40 gün mücadele verip dsmart aboneliğimi iptal ettirdikten sonra bugün ttnet müşteri hizmetlerini arayıp abone olmak istediğimi söyledim, yaklaşık 10dk süren abonelik işlemi sonrası 5 dk sonra arayıp kurulum için evinize geliyoruz dediler. toplamda hepsi dahil 30 dk içerisinde abonelik, bina hat açılışı, modem kurulumu hepsi yapıldı ve kullanıma açıldı. şimdilik sorun yok.

edit1 : ttnet den aylık 7 ? ye aldığım modem resmen bütün apartmanda çekiyor. evin tüm odalarında sorunsuz. uzun kullanım sonrası tekrar editleyeceğim.
  • 21. yüzyıl türkiyesinin başkenti ankaranın göbeğinde yaşayan birisi olarak ttnet pişmanlıktır, açık ve net söylüyorum. 30 gündür inanılmaz bir hız problemi yaşıyorum, sizlere bu satırları yazarken inanın sinirden ellerim titriyor. şikayetvar a da yazdım, ama umurlarında mı? elbette hayır, adamlar zaten sözleşme cayma bedeli adı altında senden haracını kesiyor çıksa bile, hizmet vermeden para kazanacak zaten, kaldı ki şimdi de hizmet vermiyor orası da ayrı bir mesele ama neyse. 30 gündür interneti tam olarak kullanamıyorum, keşke tamamen internet kesilse en azından bi şekilde bakmaya gelirler, ancak internet var gözüküyor ama inanın birazdan bu entry i paylaşıken bile ne olur ne olmaz sayfa yüklenmez diye kopyalayıp o şekilde paylaşıcam, durumun ne kadar sinir bozucu olduğunu siz düşünün, whatsapp dan gönderilen bir fotoğraf 6 dakika dan uzun bir süre de bile yüklenmez mi ? hiç böyle bir inernet gördünüz mü siz? inanın beğenmediğiniz suriyelilerin bile internet sağlayıcıları ttnet den daha başarılıdır. ben buna yürekten inanıyorum. ne olursa olsun ttnet müşteri hizmetlerini aradığınız zaman size söyledikleri tek şey, buradan bakıyorum ve herhangi bir hız problemi görmüyorum deniyor, e iyi de güzel kardeşim ben akşam akşam canım sıkıldı da dur lan şu ttnet müşteri hizmetlerini arayayım da sırf can sıkıntısından bir sıkıntım olmadığı halde arıza talebi oluşturayım mı diyorum dercesine muamele görmektesiniz.
    (bunları nasıl nereye şikayet edebilirim tüketici hakem heyeti vs vs. bilen varsa yeşillendirirse sevinirim)
    ve ne olursa olsun ttnet pişmanlıktır, turkcell superonline a geçmek için gün sayıyorum.
  • verdiğim her kuruş haram zıkkım olsun. bu amk sığırları için destan yazılır buraya da gerek yok. bi boka yaramayan internet firması.
hesabın var mı? giriş yap