• az önce dedesiyle çektiği videoyu gördüm, bayadır böyle sesli gülmemiştim.

kendisini tanımıyorum, mimikleri filan çok tatlı, twitterına baktım biraz, ordan da puanım onnn.

dedenin aaa sexy deyişi bizi bitirdi, neden bu kadar güldüm başıma bir şey mi gelecek :(
  • makyaja karar vermeden hemen önceki kafayı sallama oyunculuğu ve o esnada kameranın zoom yapması ile kitleleri peşinden sürükleyen bir birey.

özellikle memleketimizin ikonik kişilerini çalışması çoghoş.
  • sizde nasıl bir göz var ki buna yetenekli diyebiliyorsunuz. belli ki yabancı kanalları takip etmiyorsunuz. sıkıysa fotoğraf göstermeden yapsın makyajını biz tahmin edelim. imkanı yok benzetemiyor pempe karakteri hariç.
    bkz. yuyamika7( instagram), promisetamang(instagram), dope2111(youtube)
  • kaşlarına acımasızca pritt süren bir kimse bu.
  • (bkz: overrated)
  • tanimam etmem, hicbir boku begenmeme timine mensup da degilim ama...
    bu arkadas hakikaten yetenekli falan degil?
    10 makyajindan 8i basarisiz.
    look-a-like makyajlar yapmaya calisarak adini duyuran birinin, bu kadar basarisiz sonuclar cikartmasi da asiri komik.
    turkiyede ilk falan diye mi aldi yurudu anlamadim.
    bu konuda gercekten basarili isler gormek isteyenler (bkz: yuyamika7) instagram hesabini incelesin bence
  • levent kırca makyajı çok ama çok kötü gerçekten, kimse yayınlama dememiş mi ya da kendi izlememiş mi videoyu hayret.
  • 2020 model levent kırca.
  • son videosunda, ismail yk makyajı yaptığı, 'diskomatik vücudu tam...' denilen yeri anlayabilmek için ilgili şarkı sözlerini açıp 'ne diyo burda amk' dediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam..

not: ben de şimdi baktım.

videolarda yaptıkları mimikleriyle normalde de harbi komik birine benziyor.

bir de aramda hiçbir duygusal bağ olmamış ölmüş dedemi özlettirdi gece gece. o ne güzel dede öyle, maşallah.

kendisine ayrı, dedesine ayrı hayran kaldım.
  • acayip tatlı gacımız. şu videosuyla tanıyıp sevdik
    https://www.instagram.com/…_source=ig_web_copy_link
hesabın var mı? giriş yap