şükela:  tümü | bugün soru sor
  • itü öğrencisi olduğunu anladığımız yazar.

serap sarıhan adlı tarih hocamızın derslerinde devamsızlık yapmamış, her hafta derse gidip not tutmuş ve notlarını da burada entry olarak değerlendirmektedir. derslere devamından ve not becerisinden ötürü kendisini kutluyoruz. hap olarak aldığı bilgiyi sayfalarca kitap okumuş gibi güzel güzel döşemiş sözlüğe.
  • (bkz: aktroll)
  • kayıp yazar. önceki gün yazdığı 5-10 entryi sonra okurum diye köşeye ayırmıştım bugün hepsi kurbağa olmuş.
  • bir an evvel sağlığına kavuşup, viskisini yudumlarken uzun uzun yazılar yazmasını dilediğim yazar.
    hatrı sayılır bir süredir takip ediyorum, zekasına, bakış açısına , yorumlarına, zevkine hayranım. her şeyin yolunda gitmesi için güzel dilekler, dualar yolluyorum.
  • uzun dolanbaçlı yazılarla aklı sıra kurucularımıza laf sokan vatan haini maaşlı aktroll
  • sürekli sorgulayan kaliteli badim. bu sıralar bolca fikir ayrılığına düşmeye başladık ve bu çok güzel.
  • eskinin kırmızı hap müritlerinden sevgili badim. rp başlığındaki sağlam entarileriyle göz doldururdu. sonra bıraktı bu ergen zırvalarını tabii, iyi de yaptı. kendisine mutlu bir yaşantı diliyorum.
  • hayata dair yazdığı entry'leri özlediğim yazar.
  • nasıl tanımlanır bilemedigim, kelimelerle anlatılamayacak, beraber hayatı ogrendigim, zorlukları elini sımsıkı tutup astığım, sozlugun hatta hayatımın en buyuk hediyesi canımınici, hayat arkadasim olan canım yazar :) beraber yaslanmak dileğiyle.
  • 3 modu var. dönemsel olarak bu modlar arasında dolaşıyor.

birincisi: uzun, güzel içerikli, bilgilendirici, düşündürücü, iyi araştırılmış yazılar. *

ikincisi: kısa, araştırılırsa bir şeyler çıkabilecek şeyler. “sikerim sözlüğünüzü amk ne açıklıcam” havasında yazılmış. *

üçüncüsü ise klasik yazar tribi: tüm entryleri silmek.*

sonuç olarak: troll diyenlere aldırmayın. okunulabilecek nadir adamlardandır. taraf tutmaz.

edit: biraz da kolpacı mı ne*