şükela:  tümü | bugün
  • red pill'i yutmus yazar. ozellikle ım'i yalayip yutmus ve yorumlamasi guzel. red pill yazilarinin devami gelsin badi.
  • okurken çok şey öğrendiğim nitelikli yazar.
  • itü öğrencisi olduğunu anladığımız yazar.

serap sarıhan adlı tarih hocamızın derslerinde devamsızlık yapmamış, her hafta derse gidip not tutmuş ve notlarını da burada entry olarak değerlendirmektedir. derslere devamından ve not becerisinden ötürü kendisini kutluyoruz. hap olarak aldığı bilgiyi sayfalarca kitap okumuş gibi güzel güzel döşemiş sözlüğe.
  • knight online'daki karus büyücülerin adı olan wrinkle tuarek'i andıran nick.
  • (bkz: aktroll)
  • atatürk düşmanı yazar. kendisi atatürk'ün türk olmadığını söyleyecek kadar ileri gitmiştir. oldu bir de ingiliz ajanı diyeydin bari amk idiotu! ne farkı var bunun şimdi kadir popcornoğlu'ndan?

hatta fatih sultan mehmet müslüman değildir diyor hahahahaha güleyim bari ahahaha.

kimsenin inancı kimseyi ilgilendirmez ama göz var nizam var ahahaha güldürdü beni akşam akşam daha yazamayacağım gülmektenshshahahahahah

(bkz: aktroll)
    (bkz: ahahahhahahahahaha)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: ahahahahahaahahaahahhahahahahaha)
  • hahahahah aktrollmüş, atatürk düşmanıymış
    vallahi okurken güldüm hatta şöyle bi tanım yapalım; bu ikisiyle kesinlikle alakası olmayan, hatta atatürk'ü taparcasına seven yazar. şimdi bendeki tanımına gelelim, bu başlığa bir iki kere daha yazmıştım ama hep yetersiz geldi biliyorum bu da yetmeyecek ama hiçbir zaman bendeki tuareki size tam anlamıyla anlatamam.hayatıma girdiği günden beri her an hayatımı güzelleştiren, hep bir şeyler katan -ekşi sözlüğe katkılarını da bilirsiniz-, adeta ansiklopedi gibi olan yazar :p canım tuarek iyi ki var, iyi ki benim! bu arada öyle güzel gözleri var ki mavi mavi, benim yanımda bile iltifat aldı o gözler hem de bir erkekten :(
  • kayıp yazar. önceki gün yazdığı 5-10 entryi sonra okurum diye köşeye ayırmıştım bugün hepsi kurbağa olmuş.