şükela:  tümü | bugün
 • zeytin ağacı dizisi hakkında yapılan bir röportajda “oynadığınız karaktere benziyor musunuz” sorusuna evet cevabı vermiş.

  tubacım bebeğim sen zaten herhangi bir karakteri oynamıyorsun, sen oynamıyorsun, sen hep kendinsin, karakter yaratmak gibi bir yeteneğin yok senin üzgünüm. çok don yağı gibisin ama evet çok güzelsin.
 • medyada çıkan haberlere göre sonradan girdiği sefirin kızı dizisi için 3 milyon tl transfer ücreti ve bölüm başı 200.000 tl alacak olan ünlü. evet, çok güzel bir kadın ama bu yeteneksizlikle trilyonları götürmesi insanın kanına dokunuyor. hülya avşar bile yanında meryl streep kalır, o derece! siz hâlâ öğretmen maaşı bu kadar, doktor maaşı şu kadar diye sabahtan akşama kadar ezik ezik entry girin. ülkedeki asıl gelir adaletsizliğini göremeyecek kadar gerizekâlısınız demek ki.
 • kadının gözü güzel, burnu güzel, ağzı güzel ama bu kadar güzellik içinde ne seksi ne de tatlı.
  bunu nasıl başarıyor anlamıyorum.
  sanki farklı kadınlardan toplayıp bi suratta birleştirilmişcesine mimiksiz.
 • tuba buyukustune karsı nötrüm oyuncu bir kadın bır anne vs. ama ınstagram hesabından bır yazı paylaşmış ve kesınlıkle cok guzel özetlemiş. " sevgili insanlar, yargılamayı cok mu seviyorsunuz ? bu size kendinizi oldugunuzdan daha iyi bir insan gibi mi hissettiriyor ? daha başarılı? daha ıyı bir eş ? daha iyi bir cocuk? daha iyi bir ebeveyn ? daha önemli ya da saygıdeğer ? oldugunuzdan daha mı gunahsız hıssetmenizi sağlıyor? bu hayatta daha mı mutlu oluyorsunuz ? o zaman lütfen devam edin. ben size ayna olmayı kabul ediyorum. sevgiler."
 • magazine malzeme veren her unlu gibi kendisine laf sokanlara cemkirmis selebriti.

  - anneligine laf edilen celeb, "dunyanin en iyi annesi sizsiniz evet" diye laf sokar,
  - fotosop kullandigi ispatlanan celeb, "profil fotografiniza baktim cok cirkinsiniz" diye laf sokar
  - kulagi gupe gunduz dillenen kisi (ki bana gore gayet siradan, ama rahatsiz olup laf sokma cabasina giren yine kendisi) "ben aynayim, kendi diyen kendi olur, bunu bilmeyen top olur" diye laf sokmaya calisir.

  madem bu kadar alinip kirilacaksiniz, bulunmayin goz onunde. okan bayulgenin populer kulture laf sokup ama en onde bayrak sallamasi gibi, gonca vuslaterinin gotik imajiyla cigkofte yogurmasi gibi samimiyetsizsiniz be.
 • son açıklamasında mealen “bağ benim belletirim, kulak benim dilletirim” demiştir.
 • güzel fakat oyunculuk kabiliyeti olmayan, mimiksiz insan. gerçek bir oyuncu olabilmesi için 40 göktürk pınarından 40 bade içip, 40 bilgeden öğüt alıp, 40 yiğit devirmeli, 40 gün 40 gece uyumadan 40 kopuz eşliğinde 40 koşuk söylemeli, 40 doru attan 40 kase kımız edinmeli, 40 öksüz doyurmalıdır.
 • murat yıldırımın twitterdan takip ettiği ama takibe geri takip yapmayan oyuncu.evet yemedim içmedim bunu inceledim.
 • ilkokul yıllarında aynı serviste gidip geldikten, lise yılları boyunca da aynı sınıfta okuduktan sonra, mezuniyet günü geldiğinde zümrüt fotoğraflarını değiş tokuş ederken çoğu insan gibi o iğrenç espriyi yapmıştık;

  "ahahay belki ilerde meşhur olursun, alayım bir fotoğrafını."

  ulan gerçek oldu iyi mi ?
 • kafasından 4 kişiye saç çıkabilecek kadın. ülkenin kadınları olarak kıskançlık ve hayranlıkla izliyoruz kendisini.
hesabın var mı? giriş yap