• sadece guzelliğiyle bile kendini seyrettirir. sırf iyi oyuncu diye binnur kaya izledik ulan yeter çektiğimiz
  • türkiye tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusudur.

25 dakika mı ne öyle bir dizi vardı bülent emin yarar falan vardı işte en baba oyuncular dahildi, ezel senaristlerinin yazdığı en iyi diziydi(tabi her polisiye gibi olayların tamamen çözüldüğü sikindirik yere kadar, ondan sonrası leşşş).

işte o bülent emin yararların falan oynadığı dizideki en iyi oyuncuydu çünkü melek rolündeydi ve gerçekten melek kendisiydi. işte bu yüzden gelmiş geçmiş en iyi oyuncudur.
  • bu kadının oyunculuğundan yararlanamıyorlar.

aslında "tuba, metni oku, bildiğin gibi davran" deseler bence daha iyi oynarlar. kadına şurada gül şurada ağla diyorlar sanki nuri bilge ceylan'ın bennu yıldırımlar'a oyunculuk anlatması gibi, bi kere de bir şey demeyin aq bırakın kadını oynasın kendince.

belki bu sefer güzel oyunculuk oynar :)))
  • oyunculuğuna sövmek için başlığına geldiğim ancak yeterince sövüldüğünü de görünce üzülüp vazgeçtiğim oyuncumsu.
  • 14. uluslararası giuseppe sciacca ödülleri'nde en iyi kadın oyuncu seçilen türk oyuncudur.
  • küçükken banane oynamıyorum işte demiş olabileceğini düşündüğüm kadın. cidden oyunculuk başka bir şey sen yapma bacım.*
  • güzelliği bozulmasın diye mimik yapamıyor hissi veriyor. sanki her an poz veriyor. ağlıyor gülüyor öfkeleniyor seviniyor vs ağız açıklığı, göz çevresi, kaş vs aynı. vurgu tonlama yok. bir de o yürüyüş nedir tabanında beş santim yay var gibi.

tamam en güzel en doğal en olağanüstü sensin abla. yalnız kendini oynamayı bırakmaz her an nasıl görünüyorum duygusuyla foto verir gibi oynamaya devam edersen bayılacak millet.

tüm rolleri aynı olur mu bir insanın ya. daha az önce botoks yaptırmış gibi mimik yok hatunda mimik. şaşırması ile kızması veya sevinmesi arasında mukayese yapılamıyor. her zaman donuk. bir de bana göre ciddi bir senkron problemi var. bir şeye tepki verecekse bir süre duruyor. yani öylece duruyor ciddi ciddi. gözlerini kısıyor falan. replik mi ezberlemiyor ki bilmiyorum sufle bekliyor gibi.
  • kaşlarına ayrı başlık açılması gerektiğini düşündüğüm oyuncu. kötü olduğunu söylemeye gerek yok. yeterince söylenmiş.
  • ya çok kötü değil mi oyunculuğu? zeytin ağacında zor izliyorum keşke diziye başkasını bulsaydılar.
  • dergi çekimi videosunu gördüm şimdi.

tuba hanım'ı tenzih ederim, genel olarak dergi çekimleri ve fotomodellerin hallerini görünce bana bi gülme geliyo.

karşıdan gazı ve rüzgarı veriyolar, wind dancer/air puppet misali kıvranıyolar bu hanımlar da. sonra biz dergide onları çok cool, rötuşlu şeyler olarak yiyoruz tabii.
hesabın var mı? giriş yap