• kişilik ve hayat felsefesi hakkında ben de pek bir şey bilmiyorum ama nadiren de olsa görebildiğim kadarıyla öyle boş işlerle falan uğraşmıyor.

bende bıraktığı izlenim kendini sürekli geliştirmek isteyip bir türlü istediği sonucu elde edemeyen bir insan olduğu yönünde.

kişisel estetik anlayışıma göre, güzelliğine ne kadar methiye düzülse azdır. bence estetik olarak mükemmelliğin vücut bulmuş hallerinden biridir.

oyunculuğuna gelince, keşke hep zarife'nin üzerine bir şeyler koymaya çalışsaydı. ne kadar doğaldı orada! ondan başka nerede görürsem göreyim oyunculuğu buram buram yapmacıklık, amatörlük ve oturmamışlık kokmuştur bana.
  • kıvanç, sevdiğimi söyleyemem. tuba güzel bir kadın olmasına rağmen nedense kıvanç'ın yanına yakıştıramadım. cık olmamış
  • kısa saçı güzelligine guzellik katmis cok asil lan
  • güzel evet gerçekten güzel. ama oyunculuğu abartılıyor. başarısız ve şişirilmiş bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.
  • tanıdığım 3 suriyeli'nin de ortak görüşü olduğu üzere, suriye iç savaşını çözecek kadın. gelip başkan adayı olsa tüm gruplar etrafında birleşir, beşşar esad koltuğunu devreder, esma hanım çay partilerine arkadaş bulur, hillary clinton gibi çiroz karıya bile biat etmiş ılımlı ılımsız tüm islamcılar, bu isme karşı gıkını bile çıkaramaz.

putin ve trump'ı saymadım bile..
  • bi insanda hiçmi bi kusur olmaz arkadaş ya . o nasıl bi güzelliktir . bakmaya doğulmayandır kendisi.
  • tanrının varlığının ispatı olan kadındır. zira ancak ve ancak ulvi bir dokunuşla bir et kütlesi böylesi tapılacak bir surete burunebilir.

yalnız oyunculuğu var ya şu oyunculuğu ..
    (bkz: cehennem azabı)
  • eskiden de güzel bulurdum fakat cesur ve güzel ile birlikte aşık olduğum kadın
  • bence sen oyunculuk yapma.yapımcılar seni porselen bebek niyetine oynatıyor.
    allah var güzel hatunsun ama oyunculuk nayırrrrrrrrrrr nolamazzzzzzz.
  • evlenme konusunda kriterim hep kendisi olmuştur. birgün tuba büyüküstün gibi bir kız bulursam hemen evleneceğim. söz..
hesabın var mı? giriş yap