şükela:  tümü | bugün
  • halk tv'de program yapan psikolog.
  • halk tv'de an itibarıyla yayınlanmakta olan özgür irade programında can ataklı ile ekranı paylaşmakta olan hanımefendi. inanılmaz bir enerjisi var, yüzünü görüp sesini duyunca moralim düzeliyor. lütfen siz de izleyin, izletin.

şu ana dek hakkında hiç entry girilmemiş olması hakikaten garip. böyle değerlerin harcanıp gitmesi toplumumuz adına çok üzücü, çok acı verici.
  • bu akşam halk tv'de özgür irade programıyla dikkatimi çekti kendisi. üslubu, ses tonu, diksiyonu, tarzı, her şeyi çok hoş. ekrana çok yakışıyor. başarılar diliyorum.
  • uzundur diksiyonu bu kadar duzgun bir spiker gormemistim, trt'nin eski gunlerini hatirlatiyor. saca sakala ayda kac para verdigini merak ediyorum, bakimi zor olmali.
  • halk tv'de kimin torpillii bilmem ama sunmaya çalıştığı özgür irade programında konukları karşısında donanımsız ve başarısız bir moderatör profili çizmektedir. ekranların önünde olma konusunda bu kadar ısrarcıyla uzmanlık alanı olan psikoloji programları veya bence daha iyisi işte benim tarzım minvali bir programda daha başarılı olabileceğini düşünüyorum.
  • düşünce tarzı ile tamamen zıddım. tanışmam kanalları gezerken 413. kanalda halk tv'ye denk gelmemle birlikte "ne konuşuyor bu dangalaklar" diye düşünerek gayri ihtiyari gözümün takılmasıyla, gerçekleşti. ki gerçekten dangalakça konudanda öte bu seferde fetocu olmuşlardı, neyse.

konumuzdaki kadına dönersek platin rengi saçı ve o muhteşem dolgulu kırmızı dudağıyla beni direk değişik hayalleri daldırdı. misss. derken çocuk falan dedi üzdü beni. neyse ağzı laf yapmıyor ama yüzü hoş kadın.
  • halk tv'deki programından hemen sonra a9'a gidip adnan hocanın kedicikleri arasına katılacakmış izlenimi yaratan kişi.
  • güzel kadındır.
  • an itibariyle halk t.v.de yayınlanmakta olan ve can ataklı'nın sunmuş olduğu yazı işleri adlı programa konuk olmuştur.