• dolu dolu, tok bir sesle "evet, malım tuba" derken hoca; aslında tuba'ya akademik hayatında başarılar diliyor.
  • tuba diyor ki; ‘kendi kitabını istedi bir de ya mal mı ne bu adam?’
    açıkça söylemek gerekirse, ısrarla kendi kitabını kaynak olarak isteyen ve sınavı o kitaptan yapan öğretmenlere ben de aynı şeyi söylüyorum. tuba saygısız değil, tuba aklı çalışan bir öğrenci. öğretmenin bu dayatmasına karşı çıkan bir öğrenci.
  • --- spoiler ---

filmin sonunda tuba tek dersten mezun olamıyor.
    --- spoiler ---
  • madem eğitimcisin, uzaktan eğitime geçilmiş, kitabın pdf'sini yükle sisteme herkes faydalansın. amaç öğrencinin işini kolaylaştırmak değil öğrenciyi yolmak olunca böyle tepkiler normal. alışveriş sitesini açmış bir de öyle olmaz hocam isterseniz havale, eft yapalım siz yollayın kitabı siteye komisyon gitmemiş olur.
  • bi italyanca dersinde söven cagri kardeşimiz değildir.

şuradan buyrun

edit : ingilizce diye yazmisim italyancaymis kardesimizin adı da cahit degilmis :)
  • mikrofonu açıkken dahi konuşabilecek kadar yürekli tuba mı yoksa mikrofonun açık olduğunu unutup konuşan mal tuba mı?
  • olay üniversitede geçiyor galiba. hoca doçent, tuba da üniversite öğrencisi.

tuba'cım, merkezi yatay geçişle geçebileceğin okullara bakmaya başlasan iyi olur. :))
  • tuba sonuna kadar haklısın ama dersten sittin sene gecemeyeceksin sanırım.

bu bazı anadolu akademisyenlerinin ucuzluğu beni sinir ediyor. ben okuldayken de bazıları vardı kendi kitabını zorunlu tutup bir de derste kontrol ediyorlardi. sorması lazım ben literatürün neresindeyim, bu kitap bu alanın otoritesi mi diye ama yok. üç beş de oradan kazanayım derdinde.
  • derste kitabının satınalma linkini gösteren hocaya verilmiş haklı tepki.
  • hoca konusunda benim de şüphelerim var...
    görsel

kaynak
hesabın var mı? giriş yap