şükela:  tümü | bugün
406 entry daha
  • https://www.instagram.com/…aqd/?igshid=ja9mzhzsbdt7
    aynen gönlü güzel.
    aynen kadına destek.
    bu kadının gerçek yüzünü yazdığım için kadın düşmanı olmuştum değil mi*
    ben bunun gibi kadın düşmanlarının düşmanıyım biraz çıkarın lütfen at gözlüklerinizi.
  • sosyal sorumluluk projelerinin "masum" yüzü kadına şiddet haberlerinde. vay be. evli bir adamla olması kısmı beni ilgilendirmiyor. ama birlikte olduğun adamın karısının saçını çekmek, kadının kıyafetlerini giymek falan. insan gerçekten hayret ediyor.
  • psikolojik olarak sorunlu travmatik bir tip. sürekli kendine ispat çabası içinde. son eşini de sevgilisinden kızından ayırıp birlikte olmasa, eski sevgilisi bunun o küçük oyunlarını deşifre etmese, sevgilisinden olan kızını benim kızım benim ailem diye fotoğraflarını koyup sevgilisini taciz etmese, en son kadın tarafından kızının fotoğraflarını koyma yasağı getirilmese bu son olayda diyeceğim ki tuba ünsal masum. ama çekirge bir zıplar iki zıplar üçüncüsünde kendinden daha cadı bir tipe toslar sonunda dinsizin hakkından imansız gelir.
  • sebebi bilinmez, ısrarla üç evlilik yaptığını saklayan kadın. onur baştürk’le geçenlerde yaptığı röportajda da müge ve gülşen’e bağlandığında da “başımdan iki boşanma geçti” diyip duruyor canım üç olmasın o?
  • https://www.kanald.com.tr/…nda-gozyaslarina-boguldu

müge ve gülşen in programına bağlanıp karizmayı fena çizdirmiş tubiş.

hep sen üzdün birilerini tuba (bkz: evrim sümer), biraz da sen üzül. hep piremses olunmaz hayatta.
  • ünlüler aleminin baştan beri samimiyetsiz yapmacık bulduğum 3 isimden biri... diğer ekürileri elvin levinler ve gülben ergen...
    hep bir iyilik hali, hep bir süperlik, hep bir "ben çok pozitifim. her günüm proaktif, aman en üretken çalışan anne benim. anneyim ben hem de en süperinden" havalarında.
    canlı yayına bağlanıp hüngür hüngür ağlamak da nedir tatlım ya. insan bir sorar kendine neredeyse 40 yaşıma geldim. çoluk çocuğa karıştım.* hala bu kavga, onun kocası, bunun kocası haberleri içinde niye alıyorum diye... hep bir evli adamları ayıran kadın imajıyla haber yapılıyor bu kadına. piyasada bu kadar kadın var neden sadece senin için bu haberler tuba? samimi bulmuyorum. piyasadan da en kısa sürede bir ümit gitmesi dileğiyle...
  • sahte sahte ağlama rolleri kesen kadın. hobisi çocuklu çiftler. sevgilisinin karısı hakkında da "güya darp edilmiş, bikinili dans videoları paylaşıyor" diyor. darp edildiyse neden dans ediyor demiyor, bikinili dans ediyor diyor. sanki kendisi hiç bikini giymiyor da linç yaptırmaya çalışıyor.

ben çok tatlı mükemmel anneyim pozları kesmeye bayılır ama iki yaşındaki çocuğun annesinden alınıp babasına verilmesini, kadının hayat tarzının çocuğunu tutmak için uygun olmadığını belirtiyor. o küçücük çocuğun yardıma ihtiyacı varmış, annesi tarafından iyi bakılmıyormuş (yukarıda yazarın verdiği linki izledim yalnızca).

sen kimsin de karar veriyorsun ya. sen kendi hayat tarzına baksan, evliyken magazinde sevgililerinden bahsedilip duruluyordu? senin çocukların neden babalarına verilmedi? kaçıncı çift vakası bu kadının bu ya. bir annenin çocuğunun velayetini almak istemesinden daha normal ne olabilir? neden kadını canavarlaştırıyorsun sahte hıçkırıkların ve sahte ağlamalarında?

güya iyi kalpli, melek kadın rolünü çizen, asıl kendisi kötü kalpli kadın. dediği kadar masum olsa hiç karışmazdı karı koca arasındaki meselelere.
21 entry daha