şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cnn'deki 'çapraz ateş' programının sunucusu*... geçen yıl hillary clinton'ın 'yaşayan tarih' adlı kitabı yayımlandığında 'bu kitap bir milyondan fazla satarsa ayakkabılarımı ve kravatımı yerim' demiş bulunmuş bi kere. kitap bi milyonun üzerinde satınca da programa katılan hillary clinton kendisine ayakkabı şeklinde yapılmış bir pasta getirmiş. pastayı verirken bi de 'sizin için yapabileceğim tek şey ayakkabılarınızdan biraz daha lezzetli bir şey sunmak olabilir' demiş ve kendisine imzalı bi kitap hediye etmiş.

  amcanın ayrıca, fbi'ın bazı sanıkları sorgularken "katı ve etkin" yöntemlere başvurması haberiyle ve buna tepkilerle ilgili bir başka veciz sözü vardır ki akıllara zarardır:

  "işkence, iyi bir şey değil. fakat terörizm en kötüsüdür. üstelik bazı koşullarda işkence kötünün en iyisidir.”
 • cnn'den $utlandiktan sonra msnbc'de the situation with tucker carlson isimli ne idugu belirsiz bir programi yapmaya ba$lami$tir.
 • msnbc'deki programinda günün olaylarini kisa kisa derleyen, röportajlarla süsleyen provokatör adam. bagirip cagiriyor bol bol.
 • hafif irkciliga dayanan yayinlari vardir. hafif dediysem hani anlayan siz; vox'un da tucker carlson ve takipcileri hakkinda bir videosu bulunmaktadir. vox'un da liberal oldugunu unutmadan izleyebilirsiniz videoyu; taraflidir biraz.
 • erkan tan'ın amerikan şubesidir.
 • suriye'de kimyasal kullanılması ve daha sonra, neredeyse dünya savaşı eşiğine gelmemizle ilgili fox'da çok yerinde bir haber yapmış ve yerinde sorular sormuştur. kendisini ilk defa dinlediğim için belirli yerlerini anlayamamış olmama rağmen, yaptığı haberin en vurucu noktası "suriye'de ne olduğu ile ilgili kimsenin bir fikri" yok söylemi ve ardından, "trump'ın suriye'den çekileceğiz dedikten sonra, böyle bir haberin gelmiş olması..." vs... gibi sorularla savaş çığırtkanlığı yapanlara karşı güzel bir habere imza atmıştır. kendisini tanımam etmem, zamanım olmadığı için de ne yukarıdakileri, ne de netten başka bir yerden bilgi edindim. fakat fox cumhuriyetçilere yakın bir kanal orada bu haberi yapmış olması ilginç geldi bana.

  her koşulda, dünyayı bir savaşa sürüklemek korkunç ve buna karşı söz söyleyen herkes, önemli bir işe imza atıyor, eğer bir dünya savaşı ile karşı karşıya kalırsak, ikinci dünya savaşını mumla arar insanlık.
 • trump'in avukati michael cohen'in ofisinin fbi tarafindan basildigi gunun aksaminda pandalarin seks karakterlerinden bahseden haber sunarak turkiyenin penguenci medyasina selam cakmis haberci.
  http://ew.com/…n-colbert-tucker-carlson-pandas-bit/