şükela:  tümü | bugün
 • 2010 sundance film festivali kapsamında gösterilmiş, vizyona ise ne zaman gireceği henüz belli olmayan 2009 yapımı kanada filmi. tersten bir teen slasher demek doğru olur sanırım bu filmi tanımlamak için. başrollerde yine tatil yapmak isteyen bir grup genç ve karşılarına çıkan iki adet hillbilly var. ancak bu sefer bu iki abinin bir suçu yok, ne olduysa yanlış anlaşılmalar nedeniyle oluyor. yönetmen daha önce izlediğimiz klasik teen slasherlarla dalgasını geçmiş bir güzel. en azından fragmanı komik. tabii bunu bütün bir filme yayabilmişler mi henüz bilmiyoruz, ama sundance'te izleyenlerin memnun kaldıkları kesin. iki tane hillbilly var dedik. bunları kim oynuyor onu da yazalım. bunlardan biri alan tudyk, diğeri de reaper dizisindeki "sock" rolünden tanıdığımız tyler labine. cuk oturmuşlar valla rollerine. kampa gidip sırayla ölen enerjik gençlerin çoğu ise adını sanını pek duymadığımız oyunculardan oluşuyor. yine de aralarında 30 rock'ta sekreter olarak arz-ı endam eden katrina bowden'ın olduğunu ekleyelim.

  fragmanı izlemek için:
  http://www.youtube.com/watch?v=nx0gab2ehus
 • komedi ile gerilimi harmanlayıp seyirciye çok keyifli anlar yaşatan bir film. aslında komedi unsuru dediğimiz sahneler diğer salak salak gerilim filmlerinin sahneleri. tucker and dale vs evil filminin yönetmeni bunların aslında komedi sahnesi olduğunun farkındalığında filmi bir başkalaşıma sokmuş. izlenilmesi gerekir.
 • komedi yapalım derken değisik seyler ortaya çıkarmış film. shaun of dead tarzı bişiler yapmışlar ve aciıkcasi bazi yerlerde iyi güldüm. ama yine sürekli birilerinin kafasiı falan koptugu icin degisik bir film olmus.

  zöge: böyle bir entry nasıl zamanın ötesine gidebilmiş çok merak etmekteyim.

  edit: kimsenin kafası kopmuyormus, yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın.* ama vahset var hala.*
 • gülmekten altıma sıçtırdı resmen. bu senenin en iyi komedi filmlerinden biri diyebilirim rahatlıkla. ama kesinlikle fragmanını izlemeyin* baştan aşağı spoiler dolu.
  (8/10)
 • tam zaman öldürmelik bir film. gayet eğlendim izlerken. böyle grup halinde ormana kamp yapmaya gidip gebereceğini bile bile saçma sapan işlere kalkışan* üniversiteli gençlerin başına gelenleri işleyen filmlerle dalga geçen çok garip bir yapısı vardı filmin. enteresan yani, izleyin...
 • on numara bir filmdir, teen slasher olmasına rağmen, feci bir şekilde teen slasher klişeleriyle dalga geçmektedir. başucu filmi yapılmaz, ama zevkle izlenir.
 • gayet eğlenceli bir 90 dakika geçirmenizi sağlayan komedi filmi.
  beni çok eğlendirdi.
 • rotten tomatoes'da 2011'in en iyi filmleri arasında şu ana kadar. malum ortamlarda henüz yok, bekliyoruz.
 • eğlenceli film. çok güzel bir noktadan yakalayıp, gitmişler. ancak filmde ara ara çok sert inişler var. 1 dakika önce gülerken, bir dakika sonra sıkılabiliyorsunuz.