• breaking bad adlı dizide, yerel bir uyuşturucu satıcısı karakter.

hafif kafası kırıktır. psikopatın önde gidenidir. döve döve adam öldürür.
  • yeni bir sözlük yazarı, hoşgelmiş. (bkz: #25900216) moderasyon akıllı ol bak, adam atarlı.
  • öğretmen düşmanı karakter.
  • "çok komik bir başlık açtım, ilgili ilgisiz her başlığın altına başlığımın bkz'ını vermeliyim" cümleleriyle sayıkladığı iddia ediliyor.
  • yazdığı sözlerin ciddiye alınmasının akabinde üşenilmeyip yarım sayfa yazılan kişisel mesaja herhangi bir cevapla tenezzül etmeyecek kadar yüce bir kişi.. sessizlikle hakaret etmenin, edebileceği en büyük küfür olduğunu biliyor kanımca.. tabii o'nun kabahati var mı..? hiç yok.. asıl kapak işi gücü bırakıp o'na yazana oturmuştur..

tebrik ederiz..

aynı performansla devam..

---
    edit: yanlış anlaşılmayı, zahirdeki eksikliği hızla düzeltmiş kişidir..
    kuvvetle muhtemel farknda değil ama kendisini koruyanlar var..
    tanımam etmem, fikrine, zikrine katılırım/katılmam ayrı mevzu ama boş adam değil vesselam.. dün gece buna bizatihi şahit oldum.. umarım kendisi de bu yönünün farkına varır yakın zamanda..

performansının bu dile gelmesi pek mümkün olmayan boyutunu aciz kardeşine göstermiş ve utandırmıştır..

bağışlayıversin..
  • (bkz: troll)
  • sözlükte yönetime doğru şekilde ve sağlam argümanlarla isyan edildiğinde neler olabileceğini herkese gösteren fantastik yazar. nick seçerken esinlendiği breaking baddaki barzo tuco karakterinin göze sempatik gelmesine sebep olmuştur.
  • breaking bad dizisindeki manyak karakter. izlerken eski patronumu hatırlattı, aynı hareketler aynı tepkiler. tekrar düşündüm de yazıkmış bana cidden.
  • senaristin alt metinde, bu karakterin üzerinden metaforik olarak kürt-türk sorunu el aldığı, meksika sınırındaki kaçakçılık olayıyla adeta uludere'ye gönderme yaptığı karakterdir.
  • jesse pinkman'ın sürekli bitch demesinin ana nedeni olan karakter. bu kelimeyi tuco'da çok sık kullanırdı ve pinkman bu konuda tuco'yu örnek almıştır.
hesabın var mı? giriş yap