şükela:  tümü | bugün
 • avni aker stadındaki reklamları, bir reklam nasıl yapılmamalıya ibretlik bir örnektir. tudors tudors da nedir bu tudors? genel bir reklam kampanyası yaparsın, radyo ve tv'lerde tudors gömlekleri diye duyurursun. sonra basarsın adını afişlere statlara. bu olmamış.

  edit: bu firmanın sahibi de ekşici çıktı, iyi mi? entrymi okumuş olmalılar ki bastılar reklamı gazeteye tv'ye. doğru yolu buldular.
 • sinan çetin tarafından çekilmiş değişik bir reklam filmi dönen gömlek firması.

  http://www.gunumuz.com/…deo-sinan-cetin-79125.html/
 • ilk televizyon reklamının yaratıcısı tahmin ettiğimiz kişiyse*, kazıklı, giydirmeli mesajlarla yine alt benliğe oynamıştır.

  iletişim mesajlarındaki subliminal okşayışların tadı kaçmaya başladı. eskiden homojen kitleleri hedef alan alt benlik mesajları, gelen yasaklarla heterojenleştiriliyor. bir yere çakılıyor ama çakılan yer tam olarak belli değil. rakipler mi? rakiplerse, hangi rakipler? yoksa kast edilen, bir gömleğe etiketi kadar para verenler mi? ya da onların yedikleri anlı şanlı kazıklar mı?

  evet daha önce kimse bize böyle bir reklamı giydirmemişti. yaratıcılarının ellerine sağlık. heterojen kitlelere de iki çift lafım var. kim olduğunuz ve hayat amacınız kestirilemez olsa da ayağınızı denk alın.
  bir köşeden çıkıp, size çakacak bir güruh var. korkmayın ama onlar da heterojen bir kitle. benzeşerek çullanmıyorlar kimsenin üzerine.

  farklılaşmayı çok yanlış anlayan insanların, yeni kampanyasının özeti budur. marka kişiliklerine falan hiç girmek istemiyorum. yolda görsem selam vermem. o derece bir yozluk halinde.
 • kendilerinden aldığım gömleğin omzu ikinci yıkamadan sonra kendiliğinden açıldı. mağazaya götürdüm, iade alamayacaklarını ancak garanti işlemleri için istanbul'a gönderebileceklerini söylediler (bu arada faturasını atmıştım, problem etmediler). çok umutlu olmasam da gönderdim ve iki hafta sonra telefonuma aynı gömleğin yenisini alabileceğime dair mesaj geldi. gidip aldım yenisini.

  netice itibariyle hizmet güzel ancak kaliteleri konusunda endişeliyim.
 • eğer bir ürünü deneyecekseniz onu almak zorundasınız gibi saçma sapan bir anlayışa sahip giyim markası. kazaklarda ise bu oran 3 tanesini deniyorsanız 1 tanesini almak zorundasınız şeklindedir.
 • bir gömleğinin sağından solundan iplikler fırlaması için bir kere giymeniz kafiymiş. yıkadıktan sonra neler olacak acaba, merakla bekliyorum.
 • son derece kalitesiz ve fiyatı kaitesizliğine gore çok yuksek onu geçtim müşteriye ilgisi sıfır.kasada duran herife tudorstan 100 tl'lik alışveriş yaptım 10 tl mi var dedim.evet dedi.2 gun sonra 3 tl olduğunu öğrendim.neden boyle oldu diye sordugumda da biz 3 liralık adam mıyız ulan? şeklinde cevap aldım kendilerinden.yanımdski 5 kişiyle beraber daha da tudors'a gitmem dedik.
 • (bkz: tudors arena)
 • yeni mezun, düşük maaşlı, beyaz yakalı erkekleri hedefleyen gömlek markası
 • yeni maaşa geçmiş beyaz yakalı erkeklerin "ucuz gömlek alacak kadar zengin değilim" felsefesini benimseyene kadar yönelebileceği firma/marka.