şükela:  tümü | bugün
  • suskunlar'ın zeki'sidir.
  • yanılmıyorsam es es dizisinde tercan'in kankalarından birini canlandırmış olan oyuncu.
  • halam geldi içinde canlandırdığı baba figüründen o kadar tiksiniyorsunuz ki yeni performanslarını merak etmemek elde değil.
  • türkiye'de how i met your mother çekilse, barney stinson karakterini oynayabilecek potansiyele sahip oyuncudur kendileri.

bu arada türkiye'de how i met your mother çekilir mi, tabi ki hayır. adamı 2 günde harcarlar efenim.
  • kendisi muhteşem yüzyıl kösem'de sultan ibrahim rolünü oynayacaktır. bakalım nasıl olacak.
  • kendisi muhteşem yüzyıl kösem dizisinde sultan deli ibrahim rolüyle yardırmaktadır. role cuk oturmuş , muhteşem oyunculuk sergiliyor, adeta deli ibrahim olmuş.
  • birkac dizide gördüm kendisini ama hiçbiri öyle kendisini gösterebileceği çılgın karakterler degildi. tam aksi basit karakterledi. ılk kez muhtesem yuzyil kosem dizisino dun 10 dakika izledim ve kendisinin tahttan indirilip odaya kapatilis sahnesi vardi. oyle bir oynuyordu ki daha once tahttan indirilip karanlik bir odaya kilitlendigini falan dusunmeye basladim. yazik cikarin diye diziye atlayasim geldi resmen. cok basarili bir karakter oyuncusu. yetenekli insanlari tvde gormek haz veriyor.
  • murat cemcir lan bu!