şükela:  tümü | bugün
  • tusdatanın aşmış mikrop hocasıdır kendisi efendim.dersteki esprileri, akılda kalıcı şifreleriyle senelerimizin katili mikrobiyolojiyi sevilen ders haline getirdi.hiç entry girilmemesine şaşırdım doğrusu, selam olsun !
  • güzel insan, değerli hoca. yüzünden gülümsemesi eksilmesin.
  • mikrobiyolojiyi sevdirerek öğreten insan. tatlılık abidesi.
  • kendisi mikrop dünyasının prensesi olup, akılda kalıcı şifreleriyle öğrencilere yol gösteren hoca gibi hocadır.

(bkz: 1 eksik 1 fazla mycoplasma)
  • mikrop deyince volkan özgüven'den baskasi yalan. adam keman calarak derse girdi ya lan! her yerinden opuyorum hocam. gulusun yeter senin.

tanim: tusa hazirlanan 90 kusurlulerin mikrop hocasi.
  • minnoş mu minnoş, tatlı mı tatlı, en bir sevilesi, en bir dersi dinlenesi, hayal dünyasına kurban olunası, henüz 2 aylık tus maratonumda ilk defa oturup ders çalışmamı sağlamış mikropsever (öyle bir sever ki dünyaya tekrar gelse yine mikrobiyolog olurmuş, olamazsa mikrop olurmuş, o kadar çok seviyormuş) canım hocamdır kendisi. insan istiyor ki o hep anlatsın biz hep dinleyelim. öğrenelim, gülelim, eğlenelim.
  • mikrobu hayal gücüyle renklendiren her mikroba hikayeler yazıp kalıcılığını sağlayan ve ilk defa bir kitabı iki günde tekrar etmemi sağlayacak kadar dersi iyi öğreten tusdatanın en tatlı hocalarından..
    o ders anlattıktan sonra tam ezber yapacam aa buna da şifre vermişti aa bu da çok kolaymış yeaa dememi sağlayan aynı okulun aynı sıralarında dirsek çürüttüğümüz birazcık çatlak can hoca.
    (bkz: yersinya domuz yersin ya)