şükela:  tümü | bugün
  • tusdatanın aşmış mikrop hocasıdır kendisi efendim.dersteki esprileri, akılda kalıcı şifreleriyle senelerimizin katili mikrobiyolojiyi sevilen ders haline getirdi.hiç entry girilmemesine şaşırdım doğrusu, selam olsun !
  • güzel insan, değerli hoca. yüzünden gülümsemesi eksilmesin.
  • mikrobiyolojiyi sevdirerek öğreten insan. tatlılık abidesi.
  • kendisi mikrop dünyasının prensesi olup, akılda kalıcı şifreleriyle öğrencilere yol gösteren hoca gibi hocadır.

(bkz: 1 eksik 1 fazla mycoplasma)
  • mikrop deyince volkan özgüven'den baskasi yalan. adam keman calarak derse girdi ya lan! her yerinden opuyorum hocam. gulusun yeter senin.

tanim: tusa hazirlanan 90 kusurlulerin mikrop hocasi.
  • minnoş mu minnoş, tatlı mı tatlı, en bir sevilesi, en bir dersi dinlenesi, hayal dünyasına kurban olunası, henüz 2 aylık tus maratonumda ilk defa oturup ders çalışmamı sağlamış mikropsever (öyle bir sever ki dünyaya tekrar gelse yine mikrobiyolog olurmuş, olamazsa mikrop olurmuş, o kadar çok seviyormuş) canım hocamdır kendisi. insan istiyor ki o hep anlatsın biz hep dinleyelim. öğrenelim, gülelim, eğlenelim.
  • mikrobu hayal gücüyle renklendiren her mikroba hikayeler yazıp kalıcılığını sağlayan ve ilk defa bir kitabı iki günde tekrar etmemi sağlayacak kadar dersi iyi öğreten tusdatanın en tatlı hocalarından..
    o ders anlattıktan sonra tam ezber yapacam aa buna da şifre vermişti aa bu da çok kolaymış yeaa dememi sağlayan aynı okulun aynı sıralarında dirsek çürüttüğümüz birazcık çatlak can hoca.
    (bkz: yersinya domuz yersin ya)
  • dersini gerçekten güzel anlatan, müthiş enerjili bir kadın. mikrop ve insanlık savaşında ara ara tarafını tam belli edemese de, azılı bir mikrop tutkunu olsa da, biz kendisini sevdik. buraları da okuyormuş, selam olsun güzel hocama.