şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • keşke herkes bu kadar alçak gönüllü, böyle mütevazı olsa.

ama, yok işte. bizim görmemiş rezil insanlarımız illa şatafatlı, gösteriş meraklısı törenler yaparlar. bu hanımkız gibi olamazlar, olurlarsa bir yerleri şişer aman.

düzeltme. mütevazı yaptım. i ile bitince paralel anlamına geliyormuş. öğrenin ulan develer.

ekleme. başlık başıma kalmış. amme hizmeti yapıyorum buyrun link;

https://www.instagram.com/…zts/?igshid=77fm3ztp95g9

bu instagramdan çok anlamıyorum ama dj neslihan diye bir sayfa bu, ilk girince o hikayelerde de var bir şeyler.
  • kına gecesinin de fragmanı oluyormuş. onu görmüş olduğumuz videodur. o nasıl bi çekim kalitesi, nasıl kamera aksiyonlarıdır. hollywood filmi sandım bir ara.
  • şunu görgüsüzlük olarak nitelendiren kadınların çoğunun eminim dibi düşüyor.
    peşin edit:erkeğim.evlilik ile alâkalı bana herşey görgüsüzce ve aptalca geliyor.
    edit: pelinsular mesaj atmaya başladı bile.
  • türbanlı bir birey görememenin üzüntüsünü yaşatmıştır.

abartı makyaj ve türban kombini olmadan kına gecesini zihnimde oluşturamıyorum.

edit: (#97778232) ve beklenen oldu, videonun devamı geldi. sonuç tam da tahmin ettiğim gibi.*
  • iyi de arkadaş bundan bize ne, sözlüğe ne? eleştirdiğimiz şeyleri eleştirerek bile popüler hale getirmiyor muyuz? görmezden gelip geçsek, sözlüğü de çöp etmesek olmaz mı?
  • _dj_neslihanofficial'ın mixleriyle gelen misafirleri çoşturduğu amazing bir night yaşanmış olmalı.
  • kına böyle bir yerde yapılıyorsa düğün nasıl olacak acaba? havuz var havuz!
    game of thrones tarzında dizi jeneriği gibi olmuş.
  • tuba kim, kınasından bize ne?

tuba'nın kına gecesinin kamuyu ilgilendiren kısmı tam olarak neresi?

şimdi tuba gitse, sana dava açsa, hoş mu olacak yani?
  • kına gecesi değil de mekan tanıtımı gibi geldi bana
  • varaktan gözüm kanadı.