şükela:  tümü | bugün
 • vücudu 18lik değil 31liktir.

  edit: ne gülüyon olm?
 • bir magazin muhabirinin kendisine mikrofon uzatarak sorduğu "üstünüzdeki kürk gerçek mi?" sorusuna, "evet gerçek ama nesli tükenen bir hayvanın kürkü değil bu, tavşan kürkü" şeklinde cevap vererek sinirlerimi zıplatmıştır.

  senin de neslin tükenmiyor canım, zira senden fersah fersah üstün, çok daha başarılı en az 100 sanatçının adını sayarım, gerçi sana "sanatçı" demek de tuhaf oluyor da, neyse... şimdi senin neslin tükenmiyor diye, acılar içinde derinin yüzülüp, öldürülmen mi lazım? sırf boş beyinli biri üzerine giyip de hava atsın diye...

  katliama ortak oluyorsun, yani katilsin...
 • çok saçma bir nedenden dolayı, artık hayatımda müstesna bir yeri olan kadın.
  bahsettiğim neden tam olarak şu;
  bugün ameliyat masasında genel anesteziyi yemeden birkaç saniye önce radyoda hiç bilmediğim bir şarkısı çalıyordu. hani o masadan kalkamasaymışım, ömrümde duyduğum en son sesin sahibi olarak kalacaktı bende.

  öbür tarafta ona da lo lo lo yapardım artık.
 • giydiği kürkün tavşan tüyünden yapılma olduğunu söylemiş ve ardından bir hayvansever olduğunu bu yüzden tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan hayvan kürkünü tercih etmediğini söylemiş. kendisi meseleyi baya yanlış algılamış. o iğrenç kürkü giyebilmesi için kaç tane tavşan katledilmiştir düşünmek bile istemiyorum.
 • havuzda klip çeke çeke ya cır cır olucak, ya da balık..hiç yüzdüğünü de görmedim varsa yoksa tuhaf el hareketleri.
 • kürkünü giydiği tavşanların tek bir tüyü kadar değeri olmadığı halde onların kürkünü çalıp, utanmadan bunu savunabilecek tiynette bir popüler kültür nesnesi. ne iş yapar, ne işe yarar bilmem. hoş birinin ünlü olması için bir işe yarıyor olması şart değil, tek bir işe yarasa kafi. anladınız siz onu. neyse... baktım lololo gibi gubidik bir şarkı yapmış ablam. klibinde göt gösteriyor filan. eh para kazanmak bu kadar kolay olunca, teyzem nerelere saçacağını bilememiş sanırım. kendisine benden tavsiye. buzlu badem filan var. o mecralara dalsın. arada görgüsüzler diye bir filmi var ya gülşen bubikoğlu'nun. onu izlesin bir de. perran kutman'ın canlandırdığı karakterden eksiği yok, fazlası var.
 • aşırı dozda lololo yaptığı söylenmekte. bu denli saçma bi savunma başka hiç bi kafayla mümkün değil.

  ''nesli tükenen bi hayvan değil yeaaa, davşan kürkü bu. her yerde zaten bu amura kodumun hayvanı. bizon kürkü değil yani, rağdolun arkadaşlar'' diye açıklama mı yapılır yaa?!
 • nazan öncel şarkısı seslendiricisi (tanım)
  bu kadında bi acaiplik var. sesi yerinde. yani şarkı söylemeyi becerebiliyor. fizik iyi beyaz ten filan. yüzünde kusur diye nitelendirebileceğimiz bir aksaklık yok. ama ne sesine ne de kendisine güzel diyebiliyorum. bi çiğlik var. ha bu da tuğba'nın çok da umrundaydı. bana da lo lo lo yani.
 • gianna michaels çok benzeyen hatun..hareketleriyle değil tabiki, tip olarak endam boy pos vs.bide son klibi bitter çikolata mıdır nedir , bitirmiştir beni. sexy sıfatı yakışan biri.
 • ısın karacanın programında, ısın karacayı sesinin güzelliğiyle dumura ugratan sarkici.sadece klipten ibaret olmadıgını gösterdi.ısın karaca en son senin sesin iyiymiş diye noktaladı.