• lo lo lo isimli şarkıya ikinci albümünün açılışını yapmıştır.
  • ayrıca estetik harikasıdır kensileri.
    gazetede 12 yasındaki halini gostermisti.sezen aksunun yanında haberlere cıkmıs zamanında.
    acayip cirkin bi kızmıs.burun kocaman ve yamuk.estetik yaptırmıs.gozlerde clark gozlukler.cılız cirkin bi kız cocugu.
    nedenini bilmiyorum ama sezen aksunu son donemdepiyasaya surdugu kadın sanatcılarda hep var bu.hande yener de ordan gelme.
    ayrıca bu abla gazetelerin magazin sayfalarınıda guney sahillerindeki goruntuleriyle baya bi isgal etti son bi kac aydır.
    hatta klip icin bacaklarına bi sey surduruyodu bi erkege.
  • ısın karacanın programında, ısın karacayı sesinin güzelliğiyle dumura ugratan sarkici.sadece klipten ibaret olmadıgını gösterdi.ısın karaca en son senin sesin iyiymiş diye noktaladı.
  • ses eh idare eder, fizik güzel, şarkı b.k gibi, sözler rezalet, fizik güzel demiş miydim? tarzı tipte şarkıcıların son örneklerinden biri.
  • garip bir sekilde sesini donem donem yildiz tilbe'ye benzetiyorum. saniyorum benle alakali, cunku gulsen'in sesi de benzetiyorum!
  • daha once dandik bi muzik programinda vjlik yapan ayni zamanda bir gazetede kose yazari olan sahis.
  • muhtemelen kicinin, sesinden guzel olduguna inaniyor ki sesini on plana cikaracagina kicini cikariyor... on plana cikarmak yanlis oldu sanirim gozumuze sokuyor daha dogru.
  • bir insanin sesinin guzelligini farkedebilmek icin kicina bakma ihtiyacinda olanlar icin, dunyanin en guzel sesine sahip olabilir, bilemiyorum.

hey gidi maria callas vereydin uc bes kilo daha simdi senin de kiymetini bilirdi bunlar.
  • şu ana dek okuduklarımdan anladıgım kadarıyla kendine öten bir bülbül..
    (bkz: okudugumuzu anladık mı)
  • an itibariyle kanal d'de izlediğim her yönü ( fiziksel olarak ) ve hareketileri/konuşması, rahatlığıyla tipik bir izmir'in kızları üyesi
hesabın var mı? giriş yap