şükela:  tümü | bugün
  • çiçeği burnunda manken-oyuncu. geçen seneye kadar devlet memurudur kendisi. yeni hayatında başarılar diliyoruz.
  • ilginç bir karaktere benziyor. spiritual bir havası var sanki.. dün akşam tv'de gördüm ve böyle bir izlenime kapıldım, kitabı varmış merak ettim gerçekten alıp okuyacağım.
  • sanrı adında vasat bir kitabın yazarımsı. sözlükten öğrendim ki manken ve oyuncuymuş kendisi. tahmin edebilirdim. burdan eski mesleğine şiddetle dönmesini tavsiye ediyorum.
  • bugün hürriyet gazetesinde kendisini psikiyatri uzmanı olarak tanımlamış kişi. yaşı ve aldığı kurslar ve tanımlamalarını okuyunca psikiyatrist olduğuna ilişkin şüphe uyandıran kişi. ya yalancı ya da röportajda sorunlar var. örneğin gazi üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi mezunu olup psikiyatri konusunda eğitim aldım, ardından da ''bilim o kadar ilerledi ki şizofreni gibi bir hastalık yüzde yüz iyileşebiliyor'' demiş diyebilmiş psikiyatr, best model, senarist ve best seller yazarı. ve röportajın ilk sayfa başlığı kopuk kafaları seviyorum.
  • kendisinin sanrı'sı bir solukta okunan bir kitap. bir cerrah olarak elimden hiç bırakamadan bitirdim. acaba ne olacak, gerçekten öyle mi yoksa değil mi sorularini sora sora cevirdim sayfalarini. zaten güzel yazarımız kitabı ilk senaryo olarak yazmış olmalı, daha sonradan romana çevirmiş, filmini dört gözle bekliyoruz!
  • estetik harikasi eski manken yeni "yazar" hanim. dudaklarini sisirtip, burnunu kucultup yesil lens takarak kendini guzellestiren - ne kadar basarili olduguna siz karar verin- kisilik.
  • boşandığı eşinden 5 bin tl'lik yoksulluk nafakası alan kişi.

yoksulluk derken nasıl bir yoksulluk? anlamadığım için soruyorum. gayet hali vakti yerinde, kitap yazıyor falan. devlet kadınlara pozitif ayrımcılık tanısın tamam da bu ne?