• devlet asli görevi olan vatandaşını koruma görevini yapmalı artık !!
  • az önce twitter da rastladığım iğrenç olay.
    (bkz: up)
    lütfen el atın da yakalansın şu dallama.
    gündem olmalı.
    edit:harf
    (bkz: kızına işkence eden baba) diğer başlık
  • kendini öldürtme bana sus?

konuşamıyor bile yardıma giden yok çaresizlik ne zor şey allahım. gece gece 1 paket sigara bitirdim yazıları olsun bize, bu devlete bu insanlığa bu zulme. bu video da bütün kadınların çığlığını duydum sanki çok canım acıdı bir erkek olarak utanmadım çünkü ben böyle bir utanç yaşayamam, o da bir erkek değilim zaten. fakat hiç bir bilgi bulamadım, anlamıyorum insanları bize bunları göstere göstere normalleştirme mi yapmak istiyorlar neden müdehale edilmiyor. bu psikolojik bir çöküntü çok yazık. diyecek laf yok yetkili yok kimse yok.

yardım edin!
  • dibi eşelenmesi gereken ve hakkında detaylı bir açıklama getirilmesi gereken konu.
  • ben videonun sadece başını izleyebildim, ruhum kaldırmıyor artık.
    haluk levent (kendisi artık bence bir yüce varlıktır)'in dediğine göre kızın başına başka şeyler de gelmiş.
    bu konu neden siz ekşicilerin gündeminde değil onu da anlayamadım, böyle fake iş mi olur aga saçmalamayın..
  • gündemde kalması gereken başlık.
  • ya şu yardım talebinde bile şüpheli diye öten orospu çocukları var.

ya kansız şerefsizler, kendi hesabını mı paylaşmış ne olduğunu görüşünce anlamayacak mıyız? herkes sizin kadar mal mı? siktir git bi de twitter kezbanı ilgi orospularının twitlerini paylaşanlar var . siktir git lan siktir git.

ilgili mercilere ulaşmış yardım talebinin hashtagidir. tanımım da bu.
  • şerefsiz bir babadan (!) hak etmediği bir muamele gören tuğba'nın yardımına koşma isteği.
  • valla ister linç edin ister etmeyin, sosyal medyada gördüğümüz her olaya atlamamalıyız.. belki gerçekten de dayak yiyordur bilemem ama olayı yargılamadan önce temkinli yaklaşmakta fayda var.

yine de bu yaşıma kadar internet hakkında öğrendiğim bir şey varsa, her gördüğümüz olaya yeni gelinin olaya atlaması gibi atlamamalıyız..

çıkar kokusu.. bu entry'de burada dursun, elbet vakti zamanı gelince altına edit yaparım..
  • dogrusunu yanlisini yakinda ogrenecegimiz mevzunun hashtagi.

her kosulda kizin anasinin babasinin yardima muhtac oldugu ortada.

tugba su kiza benzemiyor mu:

https://onedio.com/…obuste-korku-salan-kadin-814993
hesabın var mı? giriş yap