şükela:  tümü | bugün
 • almanya'da taciz edilen kızlara yardım etmek isterken saldırıya uğrayıp hayatını kaybeden güzel insan.

  http://www.mynet.com/…-hayatini-kaybetti-1576528-17

  http://www.milliyet.com.tr/…tay/1975465/default.htm
 • ırkçı ve faşist sırplar tarafından öldürülmüştür. bir de bu orospunun çocukları basket maçından önce ortalığı karıştırıp ölmesine sebebiyet verdikleri ve hala ölümü kim tarafından olduğu belli olmayan marko ivkoviç'in öcünü almaktan falan bahsediyorlardı.

  edit: bu yazıya ithafen yazılan ''ırkçı, bunun futbolla ne alakası var, kendi ülkene de ırkçı diyebiliyor musun?'' gibi gerizekalı ve düşük iq'lu yazılara sahip arkadaşlara bir düzeltme yapmam gerekti.
  kendi ülkemin sırplarla beraber dünyanın en nefret dolu ve en ırkçı ülkesi olduğunu üzülerek söylemem gerekir. bu iki ülkenin ortak özellikleri; başka dinlere, dillere, ırklara, cinsel tercihlere saygısının ve sevgisinin olmamasıdır, saldırgan ve nefret dolu olmasıdır. hal böyleyken ırkçı bir millete ırkçı demek ırkçılık değildir! bu türkiye içinde sırbistan içinde aynı şekilde geçerlidir.
  olayın esası ataerkil bir kafa yapısının hortlaması ve nihayetinde birkaç orospu çocuğunun suçsuz, günahsız kızı öldürmesiyle alakalı olabilir. peki bu sırpların geçmişten bugüne içinde bulunduğu katliamlardan mütevellit ne kadar saldırgan agresif bir yapıya sahip oldukları gerçeğini değiştirir mi? bu iki konu alakasız diyebilir misiniz? aynı nefrete sahip bir türk'te başka bir ülkeye mensup biri de yarın gidip ''erkekliğime laf etti öldürdüm'' diyebilir. bu ülkelerin geçmişte yaşadıkları ve toplumlarını nasıl yetiştirdikleriyle alakalı olduğu için bu şerefsizce cinayetin sorumlusu sırplardır.

  ayrıca biz bu çocuğu da marko ivkoviç'i de korumalıydık. bu çocuğun ölmemesi gerekirdi orası bambaşka bir konu. sırpların faşist olması senin ülkene gelmiş sırp vatandaşların kollanmaması anlamına gelmemeliydi. bizim ülkenin saçma sapan güvenlik zaafiyetleri yüzünden suçsuz alakasız biri öldü.
 • her ne kadar ırkçılık yapmak istemesem de bir sırp şerefsiz tarafından öldürülen hayatının baharındaki güzel kızımızdır. allah mekanını cennet etsin. nedir dünyanın şu sırplardan çektiği.
 • yardım ettiği kızlar polise ifade bile vermemiştir. tuğçe baygın yatarken mc donalds su dahi vermemiş. buda sana almanya
 • 23. yaşına girmesine 2 gün kala yitip gitmiş melek.

  öldüren 18. yaşındaki piç de şu: http://i.imgur.com/dgbmpz8.jpg
 • öldürülen bi sırp değil de türk olduğu için humanist orospu çocuklarinin ilgisini pek cekmemise benziyor. hadi yüzlerce entry girsenize lan hakkında. ölen sırp insandi da bu değil mi? ıstanbul'a yakip yikmaya gelen bi holigan değil çünkü bu di mi?
 • acı ölümü üzerinden ırkçılık türetenler, geçen gün bir sırpın öldürülmesini neredeyse haklı çıkaranlar var.

  anadolu çomarları sizden 10 kat daha insan be.
 • duyarlı davranmaktan ve yüce gönüllü olmaktan da soyutlayalım kendimizi iyice.

  nur içinde yatsın.

  - bir de ek olarak;

  yaşamdan adice koparılmış tuğçe albayrak adına açılmış başlığı, iğrenç futbol masanızın mezesi kılmayın ahlaksız herifler. gidin kendisini videoya alan embesillerin başlıklarında konuşturun hünerlerinizi.
 • hayatını kaybeden güzeller güzeli cesur bir kızımız. malesef kadın gücü, erkek gücüne denk olmuyor, insanlığının bedelini hayatıyla ödemiş. kurtardığı kızların olaya çekimser kaldığını okuyorum yorumlarda, onların da cibiliyetini sikeyim. ve bu artı yönünü kadınlar üzerinde uygulayan hemcinslerimin hepsinin amına koyayım.