şükela:  tümü | bugün
  • antrenman konusunda videoları iyi görünüyor ama beslenme konusunda maalesef fecaat. işin kötüsü bir de çok emin bildiklerinden. yumurta beyazı, az yağlı yemek, çavdar ekmekleri, yulaf falan bunlar 2000lerin başlarının beslenme klişeleri artık herkesin bildiği üzere. o ekmeğin yerine bol yağlı bi salata ye diyor yulaf yiyeceğine git tereyağına 2 tam yumurta kır da ye diyor artık beslenme adına yapılan tüm çalışmalar.

beslenme konusunda bilgisi yok gibi bence bildiği konularda insanlara bilgi vermeli. onun haricinde antrenman videoları sağlam gerçekten.
  • "döner ekmek ve mantı yiyorsan benim videolarımı izleme,yorum da yapma, çünkü aynı kafada değiliz. okeeyy?? " diye bir video çekmiş abla.

https://twitter.com/…ora/status/1225431172777422848

ablacım,hayatımda izlediğim ilk ve tek videon buydu. fakat söylemeden geçemedim. içinin çirkinliği dışına vurmuş. boş yapma okey?
  • bi süre video çekmemeli yüzünü filan unutturmalı tuğce alpay.kendi inandıkların vardır saygı duyuyorum buna ama bu inandıklarını bu şekilde söyleyemezsin.heralde ben naptım filan diyordur.
  • kafası güzel herhalde bu ablanın. youtube a video koyuyor ve seyirci seçiyor. sana ne ki m ne yerse yesin. sondaki okey demesi falan iticiliğin dibi.
  • insanlara mantı yememelerini söyleyerek nefret odaklarını üzerine çekmiş beden eğitmeni.*
  • gayet çekici hatta hipnotize edici, çok çok hoş bir kadın. beni uzun zaman sonra tekrar antrenman yapmaya başlatmış kişidir. bu kadınla beraber olan kişilerin mütemadiyen yaşam coşkusu ve motivasyonla dolduklarını düşünüyorum.